Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 21.4.2017
Jo už asi tuším, znám myslím z FB :) Nejsem zatím vinař, vysázeno mám sice 40 hlav různých odrůd, ale v roce 2015 a 2016, ty zatím neplodily (krom jedné hlavy Biancy a Solarisu), letos mám naději na první úrodu. Jsem z Návsí, Hrádek je o něco... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 21.4.2017
Zdravím Tome, odkud jsi? S výsadbou bych nespěchal, dneska mrzlo -2,3 stupňě Budu sadit až v květnu. Solarisu tu mám vysázeno 10 hlav, letos by mohl pěkně zarodit. Zdraví Katoo @ Luboš
Mráz, 21.4.2017
Vidím ledem obalené keře révy, to jim neublíží? Zelené letorosty to také přečkají bez poškození?
Doba postřiku proti pilatce, 20.4.2017
Omlouvám se, že nemám patřičné informace, ale psal jsem že "máme včely" a né že já sám jsem včelař  Včelaří můj otec a syn, mě tento krásný koníček nezlákal. Třeba na těchto stránkách je mospilan pro včely "bezpečný" Pak si vyberte... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Taktéž zdravím pane kamo   děkuji za osvětu, tušil jsem že by to nemuselo být něco špatného, ale pro zichr jsem se raději zeptal. Fotka byla z ulomeného přebytečného výhonu řízku. Biance se tady evidentně daří a roční dřevo je krásně... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 17.4.2017
Děkuji pane Jiří za vysvětlení, měl jsem obavy jestli mi tady neřádí nějaký hnusák a nekladě vajíčka (ikdyž ten počet je opravdu veliký).  Jedná se o Biancu, vypadá že jich budu mít letos asi 8 k vysázení, mrazy přežily výborně a to i očka.
Co Vaše réva 2017, 17.4.2017 Obsahuje fotku
Měl bych dotaz, jestli někdo neví co jsou takové malé kuličky na zelené rašící révě. Řízky co mám doma už raší a na každém zeleném výhonu je plno malinkých asi 1mm velkých kupiček. Viz foto. katoo
Mráz, 17.4.2017
Severní morava, Návsí 360 m.n.m ráno skoro jasno a +1°C nyní přechodně oblačno a +9°C. Mráz se nám dneska vyhnul, ale do konce týdne to příjde tak či tak. Meruňka v plném květu, višeň začíná dneska kvést. Jablka, hrušky už ve fázi růžových... celý příspěvek >
Mráz, 16.4.2017
Ráno bude jasno, už nyní +3°C a koulem dokola na horách sněhový poprašek. A to se má ještě ochladit, ve čtvrtek by mohlo být -4 až -6°C Takže suma sumárum: meruňka, višeň zmrznou.  Jablka, hrušky, švestky, ryngle, réva mrazům snad nyní... celý příspěvek >
Kvalitní postřikovač, 16.4.2017
Kupoval jsem před 14-ti dny ale 15L. Hodně jsem toho pročetl a jelikož mám velkou zahradu a mám rád spolehlivé věci obětoval jsem 3000,- a šel jsem do SOLO (německá firma) Dělal jsem zatím 3 postřiky a nedá se to porovnat s minulým... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 15.4.2017
Pane Vladis, napište prosím jaké mrazy Vám tak révu poškodily. U mě bylo minimálně -24 a vypadá, že přežily všechny a to jsou jedno a dvouleté révy. Odebíral jsem v březnu řízky a Bianca už pěkně roste. Solaris zatím zakořenil ale neraší, viditelně... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 14.4.2017
Postřik Syllit + Talent úspěšně aplikován. Nefoukalo a teplota +11°C Děkuji všem za rady 
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 14.4.2017
Pokud budu míchat tank 10L, tak dat 4,5ml Talentu a 10g Syllitu? Nikdy jsem dva prostředky nemíchal, proto se raději ptám.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 14.4.2017
Měl bych dotaz ohledně postřiku proti strupovitosti. Venku je +10°C a jabloně mají malé lístečky, kvítečka ještě zavřené (zelené). Čím by jste doporučili ošetřit? Mám tady Syllit 65W nebo Talent. Děkuji katoo
Mráz, 14.4.2017
Možná začnu být rád, že bydlím v severnější části. Meruňka je v polovině rozkvětu, slivoně zatím nic, jabloně, třešně a višně taky nic. Réva slzela, ale až na Somerset seedless jsou očka ještě spící. Od poloviny příštího týdne má být k ránu až -2,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika