Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 15.7.2011
Já pozoruji velký propad plodů na suchém stanovišti. Na "mokrém" toho sice moc nevidím bo je zarostlé až hrůza ale zdá se mi že je tam plodů více. Splašil jsem kubíkovou plastovou nádrž v kleci a budu zalévat a hnojit.
Melounoviště 2011, 14.7.2011 Obsahuje fotku
Melouny potřebují hlavně teplo, to pak rostou jako z vody. Přidávám další snímky jak dokáží vyrůst za necelý měsíc. Jsou ve foliáku ale co rostlina, to jen jeden plod, až nyní se objevují další životaschopné plody. Jejich místo postupně přebírají... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku u rajčat, 14.7.2011 Obsahuje fotku
Příznaky: Mírný nedostatek vápníku způsobuje slabé příznaky. V tom případě vypadá apikální část plodu jako kdyby byla mechanicky poškozena třením o nějaký předmět. Silný nedostatek způsobuje poškození buněk v apikální části plodu a vznik nekrózy.... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 14.7.2011 Obsahuje fotku
Sladkaja Děvočka má snad jen jednu chybu - bujný růst.
Nejchutnější rajčata, 13.7.2011
Snad jsem to nepopletl já, co však musím konstatovat je to, že plody ve skutečnosti vypadají většinou jinak než na přebalu.
Nejchutnější rajčata, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Vlevo Čibis, vpravo Sacharnaja sliva, ale ta vypadá poněkud jinak než na obrázku.
Nejchutnější rajčata, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Není to sice v závratném množství ale některé odrůdy typu SM zklízím již asi čtrnáct dnů.
Kristalon, 13.7.2011
Modrou.
Nejchutnější rajčata, 12.7.2011 Obsahuje fotku
Dozrává odrůda sladší jako Sladkaja Děvočka, je to Golden Santa.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 12.7.2011 Obsahuje fotku
Konečně i u nás nastala rochňací sezona, prozatím bez filtrace.
Padají dříve květy, 12.7.2011
Vypadá že je opylený, pokud by byl žlutý tak upadne.
Co je révě?, 11.7.2011 Obsahuje fotku
Díky Paľo, zítra to snad stihnu ošetřit. Další problémy pokračují na bobulích na zahradě kde si myslím že je to Peronospora.
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 10.7.2011
Dobré ráno, dnes jsem ohlížel zase listy na melounech a paprikách ve skleníku, na rajčatech v květináčích. Ty zelené mšice nejsou určitě - běhá to rychle (i do stran), skáče to skoro jak blecha a dokonce lítá, "Třásněnka západní" je tomu nejvíce... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 9.7.2011
Zítra pojedu postříkat na druhou polnost melouny proti sviluškám a jsem zvědav jak za ty dva dny poskočily. Bylo nádherné horké počasí ale teď se blíží od Rakouska nějaké černé svinstvo s blesky, doufám že to nenadělá paseku. Mějte se, ať se Vám daří... celý příspěvek >
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 9.7.2011 Obsahuje fotku
Tak to nic, to je v pohodě (i s dotazem). Podařilo se mi nafotit rajče i s těma bestiema malýma, zda by někdo nepoznal o co se jedná.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika