Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Pokud jsem něco nepopletl tak by to měl být Podarok Severu.
Co Vaše réva? (rok 2011), 24.7.2011 Obsahuje fotku
Čas a počasí nedovolili provést další postřik ale postup chorob se naštěstí dosti spomalil, je vidět i zasychání poškozených míst patrně v důsledku předchozíhom ošetření. Některé odrůdy začínají nabírat "cukr" ale po celodenním dešti ve čtvrtek... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Tady je výsledek z foliáku...
Melounoviště 2011, 23.7.2011 Obsahuje fotku
V Břeclavi mám celkem mokro ale v Mikulově musím zavlažovat (musel jsem), doufám že tomu bude tak i nadále. Chystám se na další postřik Rovral Aquaflo.
Melounoviště 2011, 23.7.2011 Obsahuje fotku
Sklidil jsem dnes další plod (něco nad 8 kg) a tak jsem vyfotil stopku nejen u něj ale i u dalšího adepta na sklizeň.
Paprika pálivá vs. paprika roční, 23.7.2011
Dost dobře Vám nerozumím ale pokud vysadíte vedle sebe sladkou a pálivou odrůdu tak sladká bude taky pálit.
Nejchutnější rajčata, 23.7.2011 Obsahuje fotku
Ty dlouhé červené jsou z vlastních semen turecké kapie z Lidla.
Nejchutnější rajčata, 23.7.2011 Obsahuje fotku
Sklidil jsem jeden plod Tomatoberry Garden a nechal asi týden ležet abych z něj vybral semínka. Jaké bylo moje překvapení když v něm žádná nebyla. Utrhl jsem další dvě ze samostatně rostoucí rostliny na terase a jedno z rostliny která je mezi... celý příspěvek >
Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011
Přesně tak, navíc doporučuji včasnou sklizeň zralých plodů.
Melounoviště 2011, 22.7.2011
To samozřejmě není problém, jenže z doposud sklizených měly všechny stopku zelenou jak brčál a rovnou jako tužka. Uvidím u dalších a pozdějších plodů, prozatím se orientuji víceméně podle stáří plodu.
Neznámá choroba rajčat?, 22.7.2011 Obsahuje fotku
Hlídejte si hlavně hnědé ostře ohraničené skvrny na stoncích a řapících listů, žádný bílý nebo žlutý přechod. Pokud by to byla plíseň tak je do týdne po rajčatech (bez ošetření).
Melounoviště 2011, 22.7.2011 Obsahuje fotku
Samozřejmě že chlad a mokro melounům neprospívá ale s tím nic nenaděláme, jedině je na noc zakrývat netkanou textilií (a to má být léto!!!). Já mám obavy aby po přemíře vody nezačaly plody praskat, a samozřejmě taky tlak chorob. Dnes jsem sklidil... celý příspěvek >
Neznámá choroba rajčat?, 21.7.2011
Není.
Melounoviště 2011, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Zajímavý postřeh o poloze plodů, toto mne nikdy nenapadlo a zkušenosti s tím nemám ale pro jistotu jsem položil stojící plody na bok . Posílám fotky listu melounu který je něčím napaden a já nevím čím, nevím zda to není právě ta Didymella bryoniae.
Melounoviště 2011, 20.7.2011
Pokusím se vyhovět co nejdříve
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika