Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - nemoc, 14.4.2018 Obsahuje fotku
Ano, jarní slunce je pro sazenice a také člověka nebezpečné. Všichni si musíme postupně zvykat. Já jsem byl nucen vyklidit prostor za oknem od paprik a tak jsem je v pondělí přenesl na zahradu do pařeniště. Protože celý týden bylo hlášeno slunečno,... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 13.4.2018 Obsahuje fotku
Moje rajčata po prvním jarním dešti.            Vladimír
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 13.4.2018
U mne kvetou meruňky. Chystal jsem se je střiknout proti moniliové spále, ale pořád u mne na zahradě silně foukal vítr. A ve středu, kdy se trochu utišil, tak jsem musel k notáři a na katastr. Tak z toho stříkání nic nebylo a nechal jsem meruňky... celý příspěvek >
Papriky - nemoc, 12.4.2018
Pokud tam ani lupou nic neobjevíte, tak by to mohla být abiotická porucha- nedostatek fosforu způsobený neschopností kořenů přijímat dostatečné množstvá fosforu (sucho, chladno apod.). Usuzuji tak na základě zkušeností s rajčaty- fialové... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 12.4.2018
Když jsem tak probíral všechny sazenice, tak mne překvapilo jak bujně roste Arielle F1. Silný stonek a výškou dosahuje velikosti sazenic z výsevu o deset až čtrnáct dní dříve. Už se na to těším, jak mně budou viset na rostlinách sušená... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 11.4.2018
Jen ještě jednu poznámku. Je zbytečné shánět v cizině pro příští sezónu semena Mongolského karliku. Já a možná i Eva budeme mit pro rok 2019 těchto semen dost.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 10.4.2018
DTM se používá za Atlantikem a proto zde u nás v ČR není až tak známo, co přesně znamená. V době internetu také prodejci i v Evropě uvádí tento údaj a proto ten můj příspěvek. V žádném případě si nemyslím, že bys nevěděla o co jde. Ale je plno... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 10.4.2018
Nejsem žádný expert, jsem amatér a pěstování rajčat mne baví. To, že nepěstuji žádné české odrůdy je jen zdání. Každý rok pěstuji Stupické polní rané a také Start F1. Během tří let (2013-2015) jsem pěstoval všechny nehybridní odrůdy českých tyčkových... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 8.4.2018
DTM- days to maturity (dny do zralostu).            Vladimír
Paprika Rodrigo, 8.4.2018
Máte je už pěkně velké. Já mám papriky podstatně menší, ale nikam nespěchám. Ven půjdou až po 15. květnu.            Vladimír
Papriky 2018, 7.4.2018 Obsahuje fotku
Papriky mně za oknem zabírají místo, které mně chybí pro rajčata (které u mne mají přednost) a tak jsem se rozhodl, přemístit většinu sazenic papriky na zahradu do pařeniště. Včera jsem tam dal kryt od zářivky do kterého dostanu cca 90 kelímků se... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 7.4.2018
Máte ty sazeničky opravdu pěkné. Já jsem měl saláty trochu menší, ale už jsem je rozesadil do foliáku z netkané textilie s výjimkou salátu Maximus, jehož sazenice jsou ještě velmi malé a ničemu v pařeništi nevadí. Salát jsem musel dát pryč, protože... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 6.4.2018
¨Takový seznam neexistuje. stejně by byl k ničemu. U nás a jinde v Evropě se používá označení - velmi rané (asi tak 45-55 dní), rané (55-65), polorané (65-80) a pozdní nad 80 dní. Myslím si, že to naše označení stačí. Od výsevu do zralosti se používá... celý příspěvek >
Sprašnost paprik, 5.4.2018
Pochopitelně vyzkoušet můžete. Ale, že papriky jsou samosprašné je nezpochybnitelný fakt. Pokud se Vám to opylení nepovede, tak chyba bude asi někde jinde, ne v tom, že by paprika nebyla samosprašná.            ... celý příspěvek >
Sprašnost paprik, 5.4.2018
Papriky jsou samosprašné.            Vladimír
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika