Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 15.12.2014
Kompostér nechci 4 metry. To je myslím moc. Odhaduji na 1,5 x 2,5. Dvě komory.
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 15.12.2014
A není to opačně? Jako že pracuje a kroutí se, když je mokré? Když mi leželo před barákem dřevo na novou vazbu, tak mi tesař právě říkal, že se to musí rychle zpracovat a zatížit, jinak že se to zkroutí a můžu si to nechat na zatopení. Ale nevím,... celý příspěvek >
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 15.12.2014
Jen se zeptám, když ty půkuláče přišroubuju pořádnými nerezovými vruty, vydrží to? Několikrát jsem viděl, jak dřevo, které se kroutí urvalo hlavičky šroubků. Díky
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 15.12.2014
Dobrý den, Chtěli bychom nový kompostér. Nechceme plastový, plechový ani takové ty dřevěné stavebnice za 500,- Kč, na které jsme nečetli moc dobré recenze. Máme představu takovou, aby to bylo udělané z nějakých pěkných kůláčů nebo půlkuláčů.... celý příspěvek >
Jaký vybrat refraktometr?, 9.12.2014
Podle datumu píšu pozdě, nicméně další rok to třeba někdo najde a pomůže mu to. Taky jsem dlouho přemýšlel o refraktometru a nakonec ho koupil. Musel jsem však zavolat prodejci, protože jsem úplně nepochopil jak s tím měřit. Bylo mi vysvětleno,... celý příspěvek >
Brutálně špinavé demižony - co s tím, 4.12.2014
No nic, tak začnu tím, že jedu pro tu sodu. Ne že bych tomu nevěřil, ale ta usazenina je strašně tvrdá a hlavně mě překvapilo, že to nevzala ani Vapka. Dokonce ani ze dna, kde to stříkalo přímo. Vapkou jsem drtil dřevo i štípl břidlici. Má to sílu,... celý příspěvek >
Brutálně špinavé demižony - co s tím, 4.12.2014 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, Potřebuji pomoc zkušenějších. Mám z půdy dva demižony. Bohužel jsou brutálně špinavé. Zkouším všechny metody, které jsem na netu našel, ale nic nepomáhá. Napřed jsem myslel že je to z venku, ale ne. K mému zklamání jsem zjistil, že... celý příspěvek >
Odstranění pachu z beček, 3.12.2014
A nebude to pro změnu cítit octem?
Odstranění pachu z beček, 3.12.2014
Zdravím všechny, Měl jsem ve 4 bečkách kvas na pálenku. Nyní jsem si řekl, že zkusím udělat do jedné bečky pivo. Ale ať to umívám jak to umívám, pořád je to cítit po pálence. Mám strach, aby to nevlítlo do toho piva. Nevíte někdo, jak ty bečky... celý příspěvek >
Další diskuze:  11  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika