Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl ke krbu, 10.12.2008
Už jsem Vám to psal, pokud chcete Stihl, tak bych nevolil to nejslabší, ale bude to stačit. Osobně bych volil Dolmar PS 350C, ovšem to je jen můj názor.
Husqvarna 240e nový model, 10.12.2008
Pokud vycházíte z nějakého letáku, tak v tom porovnání jsou to pro Vás asi kecy. Ale při troše znalostí zjistíte, že srovnání je uváděno proti běžným motorům, nebo dřívějším modelům HQ, to podle spotřeby a tím množství emisí souhlasí. Navíc když... celý příspěvek >
El. predlzovacka 100 m, 9.12.2008
S tím souhlasím, i když to tu dříve bylo hodně diskutováno. Na videu na www.youtube.com jsem natočil řez ES2135A, ale dole v zahradě, kde je nutné použít 70 m prodlužovačku. Tehdy jsem si toho až tak nevšiml, ale teď jsem nedávno... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 9.12.2008
Tak pozor, to jsem tím nechtěl naznačit. Podvod je něco jiného. Pily řežou a splňují bezpečnostní předpisy i jiné předpisy. Ale novinka je vždy uváděna v superlativech, aby se ujala a byl o ni zájem. Stačí srovnat opět s automobily - hybridní pohony.... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 9.12.2008
H 240 je modernější pila. Má několik technických vylepšení, spíše nepodstatných pro celkovou obsluhu. Ale toto je technický pokrok a např. pilu nastartujete i bez pomocné pružiny, ale jde to lépe. Stejně tak i beznářaďový boční napínač, který je sice... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 420, 9.12.2008
Dejte potom vědět, jak pila řeže a tak celkový dojem.
dolmar ps6400, 8.12.2008 Obsahuje fotku
Ještě mám pilníky 5,5mm a 4,8mm, jak jsem právě zjistil. Tyto jsem dříve běžně používal na řetěz 3/8 099. V podstatě můžete použít i 5,5/ 5,2mm, ale pokud budete vkládat do vodítka takový pilník, tak horní plocha vodítka leží na... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 420, 8.12.2008
Ohledně záběhu nové pily toho zde bylo uvedeno opravdu hodně. To, že se má nový motor zaběhnout se lze dočíst i u současných moderních automobilových motorů. Není to přímo srovnatelné, neboť auto je s převodovkou a můžete jet pod otáčkami velmi... celý příspěvek >
Stihl ke krbu, 8.12.2008
Volba pily by měla zohledňovat Vaši možnost přístupu ke dřevu. Současné kvalitní el. pily a hobby pily s rezervou splní Vaše požadavky přípravy dřeva - myslím pořezání na délky, které již můžete použít k přiložení v krbu. Ale zásadní je zde ten... celý příspěvek >
dolmar ps5000, 7.12.2008
Tak je tam s největší pravděpodobností chyba - i v originále, neboť ve 3 dalších orig. návodech u stejného řetězu 099 (PS6400-7900, PS500, D115i) jiných pil je průměr pilníku 5,5mm a potom od poloviny zubu menší - 4,8mm.... celý příspěvek >
jonsered bc 2125, 6.12.2008 Obsahuje fotku
Nevím, zda se objevují na BC 2125 stejné závady, neboť celkově Jonsered je v našem okolí podstatně méně zastoupen. Řešení vibrací je stejné, ale záleží na materiálu, který třeba stejný není. To nemohu objektivně posoudit.
dolmar ps6400, 6.12.2008 Obsahuje fotku
1. Můžete, také jsem používal starší orig. olej - pozor - nezaměňovat s již namísenou směsí!!!  2. 5,5 mm od 50% opotřebení zubů 4,5 mm. 
Palivo aspen, 5.12.2008
Aspen 2T je speciální palivo s obsahem - 2% kvalitního oleje pro dvoutaktní motory mazané směsí oleje a benzínu. Aspen 4T je bez oleje a měl by se tedy po namísení s olejem určeným pro mazání motorové pily a... celý příspěvek >
dolmar ps6400, 3.12.2008
K PS6400, jako levné variantě pily kolem 64ccm. Je pravda, že PS7300/7900 mají vyšší výkon a kroutící moment. Je to dáno i požadavkem motorové pily v takové kategorii. Takovou pilu si mimo profesionála pořídí málokdo. Přesto vůbec nepovažuji PS6400... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 420, 2.12.2008
Každý rozbor má nepřesnosti, nebo nedostatky. Já jsem jej napsal za sebe. Kdo se ním bude řídit, jistě použije i svůj úsudek. Návody jsou většinou nucené doslovné překlady a občas se stane, že ten, kdo překládá je technický antitalent.... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika