Příspěvky uživatele - 184.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Recyklace půdy z pěstování v nádobách, 21.6.2018
Až do doby, kdy se v květináčích objeví nějaký problém s houbovými chorobami, není důvod měnit jejich obsah. Při péči jakou rostlinám věnujete a střídání kultur v nádobách, se neprojeví půdní únava. Měl byste na podzim pečlivě vybrat kořenový bal... celý příspěvek >
Který škůdce nám ničí švestky?, 19.6.2018
V tuhle dobu už nemůžete s pilatkou počítat, to spíše s první generací obaleče a následně napadení nakousnutých plůdků monilií. To jen pokud jde o způsob odchytu na lepové desky. Tuším, že se nepotkají v době náletu ani požeru, na obaleče je lepší... celý příspěvek >
Křivouš obecný - trubač, 13.6.2018
Takhle vypadá u révy roncet, stejně znetvořené listy jsem viděl u rajčete v úplně novém malém skleníčku (1.8x2.30), tam to bylo nejspíše horkem, přehnojením a asi i působením nátěru. Odstranil bych ty konce a jestli vyroste z postranních výhonů to... celý příspěvek >
Je toto projev Šárky na listech?, 13.6.2018
Za mne - ano.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
Ono počasí docela přeje, nejen 150.170 (militantní perma´kulturista), ale i všem ostatním. Při dodržení osevního postupu a dávkách živin, které poskytuje koňský a slepičí hnůj lze v zelinařině nějaký čas obstát i bez pesticidů. 420 m nad mořem? To je... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 12.6.2018
Tak sedím u počítače a lížu nový med. Říkám si proč ten člověk dává na rajčata med, To jsou tak sladká? A pak mi to došlo... a přijde mi to trošku nezdvořilé - naflákat dopis bez háčků, čárek, je to ještě čeština nebo slovenština?... Měď v době zrání... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 5.6.2018
Není problém tu část, která se Vám nelíbí odstranit. Prostě se cukrová homole vrátila k původní formě (stromek byl původně ze řízku), nebo nějakým zázrakem obrazila podnož (pokud je to roubovanec).
Neznámá květina, 4.6.2018
Zahrada nesmrtelnosti - pan Roubín z Jílovic (před pár lety byl v Zahrádkáři).
Jaká je to bylinka?, 4.6.2018
Mentha aquatica? Říkáme tomu balšám.
Borůvky a voda, 30.5.2018
Borůvky nesnášejí vyšší hladinu živin v půdě. Možná je to i trochu odlišné dle odrůd. A tak jste jim nejspíše zasolil stanoviště. Hnojí se až když začnou růst, do té doby to nemá kladný význam spíše naopak. Zálivka obden nevadí. i z o
Test letošního jara, 30.5.2018
Já nenechávám dvojčata, mezery tak (5)-8-10 cm, když to vychází, nechávám plody na větvích střídavě, aby rostly od sebe a měly dost světla na vybarvení. Když má jedna větev míň a ovoce dál od sebe, nechám na té sousední tu menší vzdálenost. Ale já je... celý příspěvek >
Vlky, 29.5.2018
To zalomení by mělo pomoct diferenciaci květních pupenů, ale není to třeba řešit. Jste na začátku a naštěstí je zahradničina o tom, že e dá k jednomu cíli dospět různými cestami. Zahradníci a zahrádkáři nejsou instalatéři, aby hanili práci těch... celý příspěvek >
Melouny 2018, 29.5.2018
Mám melouny cukrové, výhony cca 15 cm, květů asi 8 na každé rostlině. Mám je nechat, nebo je nějak probírat? popřípadě zaštipovat výhony? Odrůdy Solartur, Halona F1.
Špatně obrážející špičák, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Ty horní větve bych nechal, jen bych je vyhnul do lepšího úhlu. Už jsem sem ten obrázek dával, ale zopakuji to. Na vřetenech i na stromcích s korunkou takhle vyhýbám výhony do lepšího odklonu od kmene leta, a nemám s tím problémy. Používám barevné... celý příspěvek >
Kedy odstrániť pásku, 29.5.2018
Minulý týden zapršelo, tak roubovance prohlédnu, jestli moc nesílí a převážu je. Nemám jich moc, tak mě to nemrzí. Tam, kde jsem dával rouby za kůru nic nehrozí, tam říznu až v zimě, ale ty roubované v ruce nebo kopulací na místě, sílí. Ač je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika