Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte rostlinku?, 18.4.2014
Já bych to reklamovala. Majoránka která nevoní, vypadá jako plevel a stojí 45,-Kč je k ničemu. Celkově se mě tohle zahradnictví moc nelíbí, maliník odrůda - žádná, fíkovník odrůda - žádná. U té vaší majoránky taky žádná latina nebo odrůda To... celý příspěvek >
Poznáte rostlinku?, 15.4.2014
A nejni to plevel? Listy nejsou vůbec podobné do majoránky nebo oregana
Jaro 2014, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Já nechávám po odkvětu 6-8týdnů aby se stihla vytvořit květuschopná cibule.  I se stonky a listy nechám doschnou, pak očistím cibule a uložím v novinách a v přepravce do přístřešku ve stínu. Zatím super, nestěžuju si. Třeba Heart's Delight... celý příspěvek >
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 13.4.2014
Děkuji, potřebovala jsem vědět kam jí dát aby nic nestínila a zase naopak nebyla sama zastíněná. Udaje o výšce se různí, tak je nejlepší údaj od někoho kdo jí pěstuje
Jaro 2014, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Pár dnešních fotek, hlavně tulipánů
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Takto vypadá květ dnes, už je bílý...
Lesknice rákosovitá, 10.4.2014
Taky bych si tipla že netkanou se jí časem podaří někde prorazit . Já jí mám volně a na jaře jí rýčem trochu usměrnuji...
Založení záhonu, 8.4.2014
Já tedy rozšiřuji postupně rýčem (moje heslo - hlavně nenápadně). Drny na kompost a pod nově vysazené rostlinky kompost a případně hnůj nebo rašelinu - podle toho co je to.
Pozná někdo rostlinku?, 8.4.2014
Díky, tak to je zrada protože jsem chtěla tu klasickou jarní aby byla se sněženkami , ještě se jí u mě ani moc nelíbí když nekvete. Mám jí u sněženek - stín/polostín.
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 8.4.2014
A Leycesterii, kde máte? Polostín nebo plné slunce? Také jsem četla že u nás obráží každý rok od kořenů... do jaké výšky vám doroste?
Pozná někdo rostlinku?, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Pozná někdo rostlinku? Koupila jsem cibulku asi před třemi lety jako bleduli. Zatím nekvetla, na jaře vyhodí listy cca 30cm, pak listy zatáhnou a je konec .
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014
Super , taky jsem byla překvapená když jsem si dnes těch poupat všimla, nemyslela jsem si že by hned kvetl. Moc se mě líbil na jedné vaší fotce
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014 Obsahuje fotku
To nejsou poupátka ? Jsem myslela že ano... nedalo mi to a vyfotila jsem je.
Jaro 2014, 7.4.2014
Děkuji, ty růžové jsou Angelique... vypadají jako růže
Jaro 2014, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Ještě moje dnešní tulipány...
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika