Příspěvky uživatele - 65.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 27.3.2015 Obsahuje fotku
Pekne počasie vylakalo včeličky von z ula, začali opelovat prve kvety a rozkvitnute vrby.
Roztoč hruškový?, 26.3.2015
Sulka je 100% postrek na roztoča hruškoveho mam to odskušane treba počkat ked pupeny narašia asi 1cm a potom striekat.
Xenia, 21.3.2015 Obsahuje fotku
Pan Vysloužil mate pravdu stou hruškou dnes som bol kupovat stromky v Plantexe Vesele pri Pieštanoch tam ju predavali pod nazvom Novembra dalšie nazvy ma Nojabrskaja, Oksana,Xenia stromek 2m vysoky za 5E to musite kupit načo sa trapit s... celý příspěvek >
Mechanicke opelovanie, 20.3.2015 Obsahuje fotku
V zahraniči začali skušobne použivat elektrostatickeho rozprašovača na mechanicke opelenie čerešni a jabloni, pristupili k takymto pokusom kvoli velkemu uhynu včiel.Striekaju ked su stromy rozkvitnute na 50 -90% vysledky su dobre o 15% sa zvyšilo... celý příspěvek >
Nadia hybrid, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Nadia je hybrid slivky x čerešne, slivka Black Amber a čerešna Supreme.Vznikla v Australii z 200 vysadenich semien boli postupne vybranych 5 sadenic z ktorych sa vybral iba jeden hybrid.Ovocie je štavnate velmi sladke 24Brix plod ma 48 mm, ovocie... celý příspěvek >
Papple hruška, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Papple hruška ktora vyzera ako jablko, vznikla na Novom Zelande, pochadza z križenia činskej a japonskej hrušky.Chut je svieža, štavnata a mierne sladkasta.
Top 10, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Na zahraničnych strankach bol zverejneny rebriček Top 10 najviac predavanych jablk v obchodnych retazcoch.Prve Gala, Honey Crisp, Fuji,Granny Smith, Red Delicious, Mcintosh,Pink Lady, Ambrosia,Braeburn.
Tomel pro republiku, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Nazdar Talian na Talianskej stranke som dnes čital o dvoch druhoch Kaki chutovo vyborne sladke Misilmeri, Rojo Brillante.
Rašenie slivkoveho jadra, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Na zahrade som trochu hrabal po slivke Hanite, zo zeme som vybral kôstku ktora sa rozpadla a ukazalo sa nakličene jadro, bol som dost prekvapeny, nato že su stale nočne teploty okolo nuly.
Reklama na zemiaky, 13.3.2015 Obsahuje fotku
Jablko sa sice mrači ale chutovo je dobre.
Plíseň bramborová, 13.3.2015 Obsahuje fotku
Španielsky vedci zistili novy druh pliesne zemiakovej je odolny voči postrekom okrem zemiakov napada aj ine plodiny, rajčiny.
Reklama na zemiaky, 11.3.2015 Obsahuje fotku
Trochu čudne tvary ale pekne.
Suncrisp, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Suncrisp je vyšlachtena z Golden Delicius x Coxova Reneta zachovala si najlepšie vlasnosti oboch odrod.Je štavnata, sladka vonava korenista chut.Vdobrom sklade vydrži 6 mesiacov.
Liberty, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Liberty je novšia odroda odolna voči chorobam sladka štavnata, chrumkava zreje 5.10.
Topaz vydrží, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Čo poviete na tochto pomocnika, ako nam pomaha zberat jablka.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika