Příspěvky uživatele - 103.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurka Burpless tasty green, 12.3.2015
ja ji kupoval pres eshop Sema, takze asi ji doprodali, takze jeste hledat jinde kde maji zasoby
Řez rybízu a maliníku, 12.3.2015
docetl jsem se toto: středně vysoká se vzpřímeně rostoucími novými výhony a loňskými výhony s hustším plodným obrostem jinak děkuji za rady
Řez rybízu a maliníku, 12.3.2015
mam Tulameen a Rubín 
Řez rybízu a maliníku, 12.3.2015
ano, mely jednolety jediny vyhon, nektere i plodily-samozrejme vim, ze prvni rok by se to nemelo nechavat kvuli zakoreneni, nejak byly rychlejsi, proto tim, ze plodily tak nevim co dal, zda seriznout jen vrsky..?
Rajčata pro sezónu 2015, 12.3.2015
Lucie, chtěl jsem se zeptat jak jste spokojená s odrůdou Green Grape, mel jsem ji jednou a jsem z ni trochu rozcarovan - mala uroda a rostliny byly takove slabe a malo vysoke, bohuzel jinou sortu zelenych cherry nemam
Řez rybízu a maliníku, 12.3.2015
s rybízem to chápu, ohledně těch malin, jsou stejně staré jako rybíz, proto tam je jen jeden výhon, proto jsem jej nedával pryč, tzn., že vloni měly maliníky první vegetační sezónu...
Řez rybízu a maliníku, 11.3.2015
Pídil jsem se po informaci jak ostříhat keřové červené a černé rybízy, jenže informace se různí, nyní nastává druhý rok a jedni píší, že se 5 hl.výhonů nezakracuje a druzí, že těch 5 výhonů se má zkrátit o třetinu. Kde je tedy pravda? A pak by mě... celý příspěvek >
Celer, 9.3.2015
ja jsem pikyroval celery 5.3.-rapikate, bulvove a letos na zkousku zkusim i ten listovy, tak jsem zvedavy
Nemoc paprik, 8.3.2015
skoro si troufnu tvrdit, ze se nejedná o skudce, nybrz o poskozeni sluncem, napr.pri zalevani-zasviti pak slunce a skvrny jsou na svete
Je koza březí?, 1.3.2015
Dobrý den,  mám první kozičku, takže jsem lehce nezkušená, a proto bych se Vás zkušených chtěla zeptat, jestli mohlo být připouštění spíše úspěšné, když mi kozička po 21 dnech nemečela jako šílenec (díky čemuž jsem jí před třemi týdny... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 1.3.2015
moc pekne Jiřino! take mam v planu rizkovat, vysel jsem drive Tomatoberry-ktere je hodne drahe a na nem to odzkousim, nezkousel nekdo jednu rostlinu prezimovat - v pripade, ze dojde osivo je to pak jiz posledni moznost... diky
Stříhání stromů, 28.2.2015
ano, zakladni rez rovná se vychovny řez, asi stacilo napsat jen jeden z nich, pak ne kazdy vi, ze je to jedno a totez, nicmene o broskvonich se tu nikdo nebavil, takze snad odpovi nekdo zkusenejsi
Stříhání stromů, 28.2.2015
na podzim jsem vysadil spičáky s předč.obrostem, letos me ceka vychovny řez, samozrejme vim, ze se řeže od února do poč.květu, kdy časnější řez podpuruje růst, nicméně jak je to u základního řezu-je lepší řezat nyní?-předpokládám že ano, že ted bude... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 22.2.2015
i ja pockam, dle oné sumy, to skutecne asi vypada, ze to vyjde na násl.týden
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 21.2.2015
dle SAT7 je i v nejteplejsich regionech jeste cas, chce sledovat web s obcemi, kde se sčítá teplota
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika