Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulcovani topinanbur zpusobilo krouceni listu, 20.8.2013
rava ze satelitu vetsinou putuje do sbernaku a odtud do kompostaren a z nich se pak stejne vrati do zahrad. Ale je pravda ze vetsinou tuto zeminu kupuji satelitnici, kteri zasadne nekompostuji, a prilepsuji tim svym jehlicnanum, takze otrava tak... celý příspěvek >
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 20.8.2013
Ano sucho hokaidum prospiva, me pochyby se tykaly skladovani v teplotach kolem 30st(at uz venku ci vevnitr) ktere este v srpnu nastavaji. Jinak jake je optimalni misto na dozrati a zkorkovateni stopky? sam jsem pro venkovni pristresek ve... celý příspěvek >
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 20.8.2013
Mne se padli rozjizdelo dost neprijemne uz v druhe pulce cervence behem stupnujiciho se sucha, ale sem prece jen dosly spasne deste drive nez na moravu(dolni posazavi) a a snad i diky tomu se rostliny zmatorily a padli dost ustoupilo, takze sezonu... celý příspěvek >
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 20.8.2013
jsou i suche sklepy, ale je pravda ze jeste dele vydrzi skladovana v domacnosti klidne i do zari dalsiho roku. Jenze tedy byva venku a v domacnosti jeste obcas kolem 30st: je i tato teplota dlouhodobe neskodna na skladovani? Tedy tyden se... celý příspěvek >
Mulcovani topinanbur zpusobilo krouceni listu, 13.8.2013
ja bych tohleto postavil normalne mimo zakon. JInak vzikly kompost mohu pristi rok opet prisypat ke kontrolni skupine topinanbur a sledovat zda bude stejna reakce.
Zakracovani dynovych slahounu, 13.8.2013
to sem si myslel, kdyz obcas presmerovavam slahouny do vhodnejsiho smeru, nektere drzi v zemi velmi pevne a pri jejich vyskubnuti ze zeme se odhali bile korinky. Ted dokonce jeden slahou smeruju ke kompostusti aby tam jeste nabral silu. Tedy v tomto... celý příspěvek >
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 13.8.2013
tedy po sklizeni se nechaji nekde na betone 7 dnu dojit, nikoliv na zemi. Tedy i hokajdo neradno davat prvni tyden po sklizeni do sklepa? (predpokladam ze jde o jizni moravu)
Zakracovani dynovych slahounu, 13.8.2013
Nektere slahouny zenu do stromu aby byly uchraneny pred slimaky. Plody co na nich visi dle vseho dozravaji dokonaleji, nebot jsou vice na svetle. Nevim jak velka nevyhoda pro slahou je ze nemuze kotvit v zemi. Pripada mi ze ty zemni uchyty funguji do... celý příspěvek >
Mulcovani topinanbur zpusobilo krouceni listu, 13.8.2013
Zajimave, to mne nenapadlo. Mam travu navazenou zahradnikem z nekolika zahrad, v to bude asi ten problem. JInak jak hodne uskodi tato trava v kompostu? Anebo dest ten herbicid vymeje, pripadne tim horkem vevnitr se rozlozi na neco neskodneho?
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 13.8.2013
Uz jsem o tom take slysel, jen nevim zda se to ma nechat dojit primo na skladovacim miste ve sklepe, ci na cerstvem povetri jako jablka.. Kazdopadne zasadni je ze tykev je typicky zimni zelenina, takze s tim nemam problem pockat:)
Mulcovani topinanbur zpusobilo krouceni listu, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Prihodil jsem k topinanburam polouschlou nadrcenou travu a vlivem tohoto mulcovani se listi topinanburu zacalo kroutit, jak po ondulaci, predevsim blizko vrcholku stonku, kdezto nize mene.(viz obrazek). O kousek dal jsem uz nemulcoval a tam nat neni... celý příspěvek >
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Moje maji nat extremne zahustenou... k uduseni travniku.  Nektere co jsem uz sklidil, maji ponekud zvlastni bubak..nejsou tam kompaktni, ale je tam otvor ze ktereho vycniva jakoby korkovy bubak-je videt na obrazku. Ze by to souviselo s... celý příspěvek >
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 12.8.2013
Koncem cervence uz se obvykle najde nekolik kouli ktere se nezvetsuji a krom spodku jsou i pekne vybarvene, i kdyz stonky nejsou zrovna zkorokovatele. Ne zcela dozrale hokaido ma patrne nizsi dobu skladovatelnosti, ale tim ze se nejaka protrhaji,... celý příspěvek >
Zakracovani dynovych slahounu, 12.8.2013
Ano s tou bezudrbovosti souhlasim. (letos ji tedy hati slimaci, ktere je poterba likvidovat a obnovovat znicene rostlinky, takze bohuzel bylo hodne prace s predpoestovavanim nebot prime vysevy vetsinou zařvaly, vysadby uz ne zejmena diky tomu ze na... celý příspěvek >
Zakracovani dynovych slahounu, 12.8.2013
Ma zakracovani dynovych slahounu opravdu vliv na urodu-vetsi pocetnost ci lepsi dozravani? Pripadne to tak funguje jen u nekterych odrud? Pokud k tomu exsituje enjaka prace ci clanek (popisujici napr i mechanismus kterym ziskame obem dyni na... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika