Příspěvky uživatele - 244.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který 4T křovinořez, 26.5.2015 Obsahuje fotku
jj jako ftip dobrý. Jinak mám vyřešeno, sehnal jsem novou přítlačnou přírubu na trojzubec a matku s levým závitem.
Jaké vybrat čerpadlo, 26.5.2015
Tak pokud chcete brát 100 kubíků (tedy metrů3 a nikolif příbuzných od Franty Kubíka) denně špičkově tak, že u toho nebudete stát celou dobu, pak by Vám asi vyhovovalo jen NK 50-200/210, 18,5 kW nebo SIGMA 100-GFHU-250-60-LU SZ 400V. Sigma... celý příspěvek >
Okurka polní, 25.5.2015
Možná jste ji měla doma za sklem s UV filtrem a nyní venku bez otužování jste ji šokovala nízkými nočními teplotami a silným slunečním osvitem (včetně UV). Zkuste se zamyslet, jak by jste vypadala po 6 hodinách kolem poledne na sluníčku u Jadranu,... celý příspěvek >
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 22.5.2015
Broskvoně a nektarinky mají květy od velkých růžovitých až po drobné zvonkové. Mandloně mají květy růžovité, ale povětšinou bílé až velmi světle růžové. Toto je učebnicový snímek broskvoně. Tipnul bych to na odrůdu broskvoně Favorita... celý příspěvek >
Obnova travniku kultivatorem, 22.5.2015
Alternativou k Roundupu je spálení porostu přehnojením "rychlým" dusílem a tlejícím mulčem. Na čerstvě posekaný porost bez sběru mulče za slunečného dopoledně nastříkáte nadkritickou dávku DAM a tráva se vypálí. Čím níže sekáte přerostlou trávu a čím... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 22.5.2015
Pane xxx.xxx.65.138, pokud jste platil platební kartou, tak si nechte vystavit náhradní doklad o nákupu spárováním provedené úhrady z účtu s konkrétním pokladním "bločkem". Jestliže, jsou letošní kusy vyprodané, pak dostanete peníze stornem... celý příspěvek >
Bofix, 19.5.2015
Pokud použijete Bofix podle návodu, tak výsledek bude podle návodu jen na citlivé skupiny dvouděložných plevelů. Je však otázkou, jestli chcete mít trávník nebo louku. Já osobně mám nízko sečenou louku, kde rostou mimo jiné sedmi-krásky, kopretiny... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 19.5.2015
Mně tam v reakci na recenzi zaráží "sestavený z přebývajících dílů, které jsou kompatibilní." a náznak recenzenta, že úhlová hlava může mít převodový poměr pro 2T motor. Jsou případné nižší otáčky trojzubu na závadu kvality sečení, nebo je to jen o... celý příspěvek >
Jahody na divoko, 19.5.2015
srpen září říjen listopad prosinec leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen no dobře, tk jsem se spletl - je to patnáct měsíců. Mně se na... celý příspěvek >
Jahody na divoko, 19.5.2015
Právě jahodárny pečlivě sledují, aby neměly porosty staré s drobným ovocem. Ekonomicky je zajímavější zaorat po sklizni celý porost, dát zelené hnojení a následnou ozimou obilovinu. Pak 14 měsíců od zaorání předchozí jahodovny sázet nové zdravé... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 19.5.2015
Dosluhuje mi hlava na HQ235R a tak zvažuji Vari s motorem Honda GX35 a nebo jiný 4T. Poradíte?
Křovinořez pro ženu, 19.5.2015
papírově je vysavač od 1,8 do 2,2 kW o dost silnějším strojem než 4T 35ccm křovinořez a přeci jsem přesvědčen, že pán co se "hambí" doma nechá vysávat ženu. Je to občas pokrytectví (bez ohledu na gendrové studie), že práce co je vidět (posekaná... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 18.5.2015
To řádkování trávy se naučíte časem i bez otroka. Při tahu z prava do leva naklopíte trochu trojzub pomocí řidítek - levou rukou níž a pravou o pár cm výš a tráva je odhazována/tlačena před kotoučem doleva. Pokud se to namotává, stačí zpomalit a... celý příspěvek >
Kanadská borůvka a insekticidy (vážný problém), 18.5.2015
ten předchozí předloňský případ si nepamatuji (možná Calypso), ale nyní jsem měl v postřikovači zbytek Reldanu, tak jsem ho použil na švestku...
Kanadská borůvka a insekticidy (vážný problém), 18.5.2015
Mám takový problém. Odešla mi už druhá borůvka mírně pod švestkou po postřiku proti pilatce. Mám podezdření, že insekticid působil na potřísněnou borůvku jako herbicid. Máte někdo podobnou zkušenost nebo víte o odkazu na nějakou studii zabývající... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika