Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 23.9.2014
hlavně bych nevěřil sedmileté zaruce to bude jen háček na to abi se každý rok chodilo k nim na placený servis jako vejich vkladní knížka z ktere peníze nešly vydzvednoutr ja bych to kupoval u prodejce se zahradní technikou
Zlodějina Kavapo, 15.9.2014
Drubežarna Hořešovice rozváží kuřice po Čechach od Vinperka až po Liberec prostřednictvím prodejen jednota coop si místní lidé objednají a na určený termín jim to dovezou skuste kontaktovat přes vašeho nejbližšího prodejce možna že se vás najde ve... celý příspěvek >
Vari global řinčí při rozjezdu, 12.9.2014
naš prodejce tvrdí že převodovky global jsou vyraběné v číně a měli zkušenost že v jedné chybělo ložisko
Zakládám novou zahradu, 4.9.2014
políčko už mám upravené v lonském roce vysazeny ranné třešně 5kusu letos vysadíme višně a slivoně
Tipala, 22.8.2014
mám ji pět let každy rok obalená sladkými plody 300metru.n.m
Mlékomat a podobně, 17.8.2014
zato když hovězí padalo na bank a herbes kozy to nezasáhlo říkalo se ji kráva chudejch a kdo je má jezdí k nim pro mléko rodiče alergických dětí
Mlékomat a podobně, 16.8.2014
mužete mít doma deně tři lytry červstvého mléka a zadarmo pořidte si kozu
Zlodějina Kavapo, 12.8.2014
Kladenaci a Slanáci jezdi do drubežárny Hořešivice nebo do trhu do Ředhoště
Čačanská lepotica, 10.8.2014
na podzim budeme sázet ale ještě nevíme co ma byt odruda sladká a aromatická podle dcery tak nevím jestli lepotici nebo nějakej top co by jste vysadil vy výška 300 metru
Uzení domácích klobás, 3.8.2014
Zdravím chci si koupit profi mlynek na maso a líbila bi se mi nějaká řezná deska s otvory 10 až 16 mm na namletí časti masa na klobásy jako mozajku jakou mate zkušenost a do jaké velikosti by jste šli vy
Kuřice z domácího chovu, 20.6.2014
na Berounsku jsme jezdívali do Litně nevím jestli to ještě existuje na Slánsku drubežárna Hořešovice dajdete je na internetu dodávají do obchodu spotřebních družstev možná i k vám
Chov hus, 8.6.2014
sežente starou lornu na maso a uvidíte nebudete stačit vodu doplnovat jak se budou cachtat
A co vaše višně?, 8.6.2014
zdravím planuji na podzim zasadit asi 10 višní mame polícko 30 aru kde sekáme travu z jara jsme vysadily ranné třešně a nyní dcera plánuje na džemy atd že bi ráda měla višně doma máme mladé Erdi B. jsou chutné mivali jsme Morelu ale Erdi mi chutná... celý příspěvek >
Šrotovník, 6.6.2014
za totače to fungovalo tak že konstruktér vypracoval projekt namaloval vykres z odpadového materialu se na automatu vypalily součastky soustružník udělal hřídel řemenice a domečky parada to bi čučeli ti co nás tu napadaj a nevědí která bije uběhlo... celý příspěvek >
Šrotovník, 5.6.2014
hlavně počítejte s tím když to nebude šrotovat tak se musí na stenu mlecího kamene mazlíčkem vysekat dražka já osobně bych šel do kladívkového šrotáku mam u něj 5 koní motor točí na hřídeli 5000 ot parada
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika