Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konference?, 23.9.2013 Obsahuje fotku
Před třemi lety jsem objednávala u Sempry očka hrušní, letos nové odrůdy poprvé zaplodily. Větev, která by měla být podle původní popisky Konferencí však dala hrušky spíše vzhledu Amfory (tu jsem tenkrát neobjednávala). Nebo je možné, že by takto... celý příspěvek >
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 23.9.2013
Nemáte, prosím, někdo zkušenost s mrazuvzdorností listopadek z řetězce Lidl? V minulých letech jsem kupovala v různých zahradnictvích, ale vždy mi vymrzly (ač jsem je zimovala ve skleníku). Vydržely opravdu jen ty odzkoušené od někoho.
Průzkumný dotaz, 9.9.2013
Poblíž ČB padla letní jablka většinou za oběť vosám, sršňům a hejnům ptactva. Většina pozdějších jabloní stále dost padá - od červnového propadu dosud. Lépe si stojí starší odrůdy - James Grieve, Matčino, Idared. Hrušně se také drží. Třešní bylo... celý příspěvek >
Jaké skalničky mi vyrostly?, 5.9.2013
Pane Josefe, mockrát děkuji. Vím ze zdejších diskusí, že se v tomto vyznáte. Asi mi nezbývá než počkat, až rostlinky napřesrok vykvetou. A přes zimu je raději ještě nechám ve skleníku, aby se jim lépe přezimovalo. Snad mi je slimáci nesežerou. Občas... celý příspěvek >
Jaké skalničky mi vyrostly?, 4.9.2013 Obsahuje fotku
Koncem jara jsem nasela semínka "Směs květin pro skalku", kde mělo být přes dvacet různých druhů, vyrostly mi čtyři nebo pět (každý druh v několika exemplářích). Opakovaně jsem prohlížela internet, ale nemůžu přijít na to, která květinka je která.... celý příspěvek >
Angrešt Karát, 28.8.2013
Letos mi také hodně opadal a spousta plodů byla malých. Do plné zralosti (a výborné chuti) vydrželo jenom pár bobulí. V jiných letech to bylo mnohem lepší. Asi na něj opravdu nebyl rok. Zato Prima se letos vytáhla. 
Co říkáte tomuto rajčeti?, 8.8.2013
I u mě je to s touto odrůdou stejné. Ostatní rajčata, byť rostou v těsné blízkosti, tj. na jednom záhonu, jsou v pořádku a krásně plodí. Ťuky ťuk :-).
Je vhodné srdcovku (dicentra) v létě sestříhat, ořezat?, 1.8.2013
Srdcovku většinou nechávám zaschnout a pak až odstraňuji suché stonky. A kolem ní mám vysázené chryzantémy. 
Nemoc nebo škůdce maliníku, 1.8.2013
Pro jistotu jsem vygooglila spoustu obrázků, ale stále se mi nezdá, že by to bylo padlí. Listy jsou zcela v pořádku a plody na pohled také, jen menší a úplně "kamenné".
Nemoc nebo škůdce maliníku, 29.7.2013
Prosím o pomoc s určením nemoci či škůdce maliníku. Pátrala jsem v příspěvcích, ale nenašla. Rodiče pěstují odedávna na témže stanovišti maliny, vystřídali různé odrůdy. Ale poslední roky prý jim na všech zůstávají místy tvrdé zdeformované plody. Na... celý příspěvek >
Maliník Polka, Medea, 29.7.2013
Souhlasím s hodnocením odrůdy Medea hostem xxx.xxx.32.66. I já mám zkušenost s agresivním rozrůstáním. Pokud se ale kolem malin častěji seče tráva, jde to snadno vyřešit. Po asi šesti letech ji takto držíme pořád na stejném prostoru. Oporu... celý příspěvek >
Severně orientovaná skalka - neskalka, 20.6.2013 Obsahuje fotku
Přikládám vzhled této "skalky - neskalky" po pěti letech. 
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 21.5.2013
Přimlouvám se za Karát, o kterém psala Lída. Z rezistentů, které znám, je nejodolnější a nejlahodnější. A na angrešt dost málo trnitý. Tak moc nám chutná, že už máme na zahradě čtyři. 
Poraďte odrůdy rybíz, angrešt, 21.5.2013
Angrešt Karát také vřele doporučuji, roste velice zdravě, stříkat se opravdu nemusí. A chuťově je také špičkový. Mám na zahradě několik rezistentů a je bezkonkurenčně nejlepší.  Z rybízů mám v oblibě červený Trent a černý Ben Hope. Také... celý příspěvek >
Výhra v tombole, co je to?, 5.3.2013
Děkuji všem pisatelům, dnes zasadím.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika