Příspěvky uživatele - 38.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 30.3.2019
Tak já dnes Tercel a Reldan. Na pozdní myší ouško. Reldan kvůli obaleči pupenovému.
Moniliový úžeh peckovin 2019, 28.3.2019
Podle mně fungují všechny schválené přípravky. Jediným problémem je, že se musí použít :-)
Moniliový úžeh peckovin 2019, 26.3.2019
Mně takhle štve pološvestka Stanley. Postřik dělám Horizonem, když začíná měknout. OL je 7 dnů. Letos jsem ji pořádně zkrátil a po sklizni ji zlikviduju.
Moniliový úžeh peckovin 2019, 26.3.2019
Určitě má. Nevíte, jak bude pozítří či za týden.
Meruňka pro amatéry, 24.3.2019
S novou zeminou bych to nepřeháněl a vybral bych si odrůdu tolerantní k šarce a samosprašnou. Koukněte třeba na Spomyšl.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 24.3.2019
Zimní či předjarní postřik jádrovin nedělám. Za týden se chystám stříkat na myší ouško. Podle AMETu okolo Hradce (nejen v malé zahrádce :-)) by mohla být polovina askospor strupovitosti zralá. Teď je na cca na 80 %.
Moniliový úžeh peckovin 2019, 24.3.2019
Já Horizon. Goldrich otevřel první květy. Harlayne rozkvete za dva tři dny. Takže zase Horizon. Na závěr Signum. Má být chladno a deštivo. Pro moniliovou spálu ideální podmínky!
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 17.3.2019
Svatá pravda... :-) Já si koupím Mospilan trošku do zásoby. 50 g chvíli vydrží a dál se uvidí. Třeba bude nová registrace. Nahnuté to je ale i s Integrem a Reldanem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 17.3.2019
Koukal jsem do Registru přípravků na ochranu rostlin a Calypso i Mospilan se smí používat do dubna 2019. Že by konec, jako ostatní neonikotinoidy?
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 16.3.2019
Ptačí zob. Je odolný (sůl), dá se řezat dle libosti. Některé druhy opadávají, takže vybrat neopadavý.
Zahradnictví Spomyšl, 16.3.2019
Mně se tedy podařilo vygůglovat jen s koncovkou.cz. Objednával jsem ovocné stromky vloni i letos (dnes jsem letošní sázel). A mohu doporučit. Krásné, silné, svěží a dobře označené!
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 15.3.2019
A je to pomalu tady....
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 10.3.2019
No, přeci ho nevyhodím. Horší bylo, když se s ním pajcovaly jahody proti plísni šedé pár dnů před sklizní...
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Tohle je stav po třech týdnech zakořeňování. Z keře hned do vody, nejnižší očko vyslepeno, lžička práškového stimulátoru do vody, voda měněna co 5 dnů (už jen čistá, bez stimulátoru). Než začala rašit, tak stála na radiátoru, pak na parapetu. Jsou... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2019
Mně se dnes povedl postřik Thiramem. Ale podle vývoje počasí (ochlazuje se) bude nutný ještě jeden postřik cca za 7 - 10 dnů.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika