Příspěvky uživatele - 6.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sezona 2022, 17.6.2021
Neodolám přidání svého "desatera" a komentování toho Vašeho. - Chtěl bych to udělat tak, abych měl co nejlepší výsledky a radost z toho, co je výsledkem mé práce. No a dobré výsledky vyžadují všechny nutné investice: mentální i fyzickou práci,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 16.6.2021
Vladimíre, Wiki definuje exotermickou či exotermní reakci takto: "Exotermní (exotermická) reakce je chemická reakce, při níž se uvolňuje energie, obvykle ve formě tepla." Z toho je vidět, že obě formy toho slova vyjadřují totéž: vydávání tepla. Tvoje... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 15.6.2021
Tak jsem zase zpátky z víc než třídenního pobytu na chalupě, no vlastně spíš na zahradě pouze s přespáním v chalupě. Musím konstatovat, že je to mnohem radostnější pohled než před měsícem. Rajčata se všechna vzpamatovala z teplotního šoku a bujně... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 11.6.2021
Vladimíre, tohle je možná řešení a ano, chtělo by to najít někoho, kdo o tom něco ví a také to úspěšně vyzkoušel. Napadá Tě někdo? Zkusím založit nějaké obecné vlákno, třeba se rybka chytne. Nejdřív ale prostuduju výstavbu teplých pařenišť. Nakonec... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 11.6.2021
Ano, toho jsem se obával. I moje "teplá" hromada odhadem 40 kg během týdne úplně vystydla. Díky za snahu a podporu. Asi fakt nezbyde než postavit - spíš vykopat - regulérní teplý pařník se 40ticentimetrovou vrstvou čerstvého koňského hnoje... celý příspěvek >
Choroba u rajčat a paprik, 9.6.2021
Zkuste vyhledat nějaké fotky rostlin postižených stolburem a porovnejte sám. Nejsem expert, ale spíš bych to tipoval na rezidua herbicidů v půdě či substrátu. Milan HP
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 9.6.2021
Vladimíre, ta moje zpráva je, že ta teplá hromada už byla dneska studená. Pravda, nebyla nijak velká, tak 30 až 40 kilo Po cca týdnu. Pod rajčaty by se udrželo trochu tepleji asi o něco málo déle, ale když vezmu v potaz letošní počasí, není to dost.... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 9.6.2021
To je úctyhodný seznam. Co jste udělal s těmi Startkami (a nově s Arbuznyiem)? Milan HP
Rajčata 2021, 8.6.2021
Míro, jsou parádní. Ta "zeď" jim viditelně prospěla, jsi tak o dva, možná i 3 týdny napřed. Vidím, že Ti kvetou už i druhé vijany. Ty moje jsou teprve u prvních. Ale kvetou stejně bohatě jako ty Tvoje. Zítra snad budu taky mít fotky. Ale máš... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 8.6.2021
No to by bylo skvělé. A pozorovat, zda ten proces ustane nebo ne. Ale to mne mohlo taky napadnout, hřející hromadu mám. Dík. Milan HP
Rajčata 2021, 8.6.2021
Přiznám bez mučení, že ani s pomocným klíčem k určování chorob rajčat nevím, co Vaše Startky postihlo. Start F1 přitom není zase nějaká třtina ve větru, co podlehne kdejaké chorobě. Navíc se to projevilo jen u ní. Jaké máte další odrůdy? Je možné, že... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 7.6.2021
Rostliny to nejspíš přežijí. Cena za to bude pozdější a menší úroda. Zeptám se přímo: použil jste nějaký preventivní postřik? Pokud ano, jaký? I tam by mohl být zakopaný pes. Milan HP
Rajčata 2021, 7.6.2021
Evi, krásně to přežily. Budou sice opožděné, ale s tím se nedá nic dělat. A u Tebe (ale trochu i u mne) to zas tak nevadí, když máš skleník. Já zas mám zdroj zralých na balkónech, i když to není nijak moc. Dvě rostliny mám ještě doma, už je ale ani... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 7.6.2021
PH, díky za pomoc. Ta moje hromada hřeje stále (asi pátý den), teplotu jsem sice neměřil, ale pochyb o tom není. Jen dotaz: kolik má ta vaše kupa asi biohmoty? Stačí řádově, to si myslím, že je také faktor, který ovlivňuje jak start procesu, tak jeho... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 7.6.2021
Ano, to je fakt. Tam se ale jedná o tlení za přístupu vzduchu. A ta moje druhá kupka je stále studená. Takže musím hledat dál: na ten trik, jak odstartovat "vyhřívání" ve 2 - 3 kg biomasy za nepatrného přístupu vzduchu, jsem stále ještě nepřišel.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika