Příspěvky uživatele - 185.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zhoršování kvality ostružin, 28.7.2017
Hnojím, krotím keře na dva výhony max. 160 cm a stejně rez a pozdní zrání. Ale je pravda že oddělek u slepičárny rodičů už zraje a je bez rzi. Zase tam má vlnovníka...
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 28.7.2017
Jak kde, ostružiny jsou postižené rzí, že zvažuji vykopání, protože je stříkat nehodlám. A jsou krásně osvětlené z jihu, vzdušné, ale nemocné. Zase meruňky a třešně mi tu netrpí úžehem a stačí 20km k Mělníku a je to jinak. Slánsko
Problémy s malinami, 15.7.2017
Výhony s bejlomorkou odstraňujte, můžete je odstřihnout až těsně pod boulí, aby rostlina stihla vyhnat jiný výhon. Usychání během sklizně delá nenápadný kroužek plísně, dole na nových výhonech je vidět a přesto krásně rostou. Bohužel v... celý příspěvek >
Co je s rajčaty?, 15.7.2017
A co je to za druh? V truhlíku mám keříčky do truhlíku, ty se takhle netáhnou. Pokud to mají být tyčková, tak ty se tam nemůžou uživit, ani je nemáte vyštípaná a tak ze strany bez světla upouštějí listy. Na přelití mi to nepřijde.
Maliny, 11.7.2017
Letos mi včely maliny nechaly (pár vysátých bylo zkraje), ale zase to mám jak seznam chorob maliníku. Takže stříhám, ryju a budu muset zjara stříkat přezimující škůdce.
Roundup, 11.7.2017
Na plevel ve škvírách můžete použít i domácí výrobek - likviduje i plžáky: na 4 litry směsi se rozpustí 1 kilo kuchyňské soli ve třech litrech obyčejného 8% octa (i za studena, není třeba ohřívat) a do čtyř litrů se doplní jakýmkoli levným... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 25.6.2017
Mně se kroutí rajčata, která dostala dávku hnoje, ta která dostala opršený z okraje hnojiště jedou nádherně nahoru. Pokud je to zbytky Lontrelu, tak by tam měla zhynout, nebo nevzejít sója. Protože to jsou vyvýšené záhony, zalévám min. konev k... celý příspěvek >
Jak na mravence a mšice, 16.6.2017
Liquid fortox gel, stačí kousek třeba na víčko, nebo na kmen rybízu, angreštu. Víčko, aby se při zalévání dal jinam a nesplachoval.
Okurky nevzešly, 14.6.2017
Je tolik zvířátek, která pečlivě sklidí řádek okurkových semínek, že se divím, že je někdo jen tak zaseje bez přikrytí kelímkem, nebo uříznutou PET lahví. U nás bylo pravidlem přelétnutí bažanta, kteý zkontroloval, co dobrého jsme mu připravili a... celý příspěvek >
Chtěl bych chovat včelstvo, 18.2.2017
Kvalitu nelze udělat z glukozofruktozového sirupu.
Lipnická švestka, 13.11.2016
Už tu své téma má, letos mi nepřirostla ani o píď, snad se vzpamatuje s chemickou ochranou.
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 1.10.2016
Některé s displejem neumí 100°, alespoň tak to vyčetla máti z návodu u Silvercrestu (Lidl). Vzhledem k tomu, že nezavařovala maso asi 10 let, jí to může být jedno. Největší výhoda pro starší hospodyni je pohodlný přístup do hrnce na židli, nebo... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 29.9.2016
Přišla mi letos brzy zjara, spodní větve vůbec nevyrašily, těch nelituji, mít korunu 40 cm nad zemí nebyl můj záměr. Ale celkově nulové přírůstky a zasychající špičky větví - zřejmě hálčivec višňový. Přitom Ontario vyhnalo metrové metly a Katinka... celý příspěvek >
Vhodny herbicid na datelinu v travniku, neporadi niekto?, 29.9.2016
Není to jen čím, ale také kdy. Na vzrostlé trávníky do začátku září Dicotex.
Mc Intosh, 23.9.2016
Sloupovou verzi na M7 nabízí jukka, jeden 50 let starý strom roste u rodičů, ale ten má minimální přírůstky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika