Příspěvky uživatele - 228.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Tecumseh, 16.5.2007
Rovnali mi klikovku jenom jednou (u Quantumu od BS), od té doby jedu 2 roky, ale nějak už to není vono...  Tomáš
Asi se zaregistruji :-) Skutečně nemám (naštěstí), 14.5.2007
že rezidua antibiotik a steroidních hormonů projdou ČOV-kou a v koncentracích řádově ng/L (nanogramy ma litr ) působí na ryby tak, že mění pohlaví, to není žádná fantasmagorie zakomplexovaných ochránců, ale bohužel holý fakt, který byl prokázán už i... celý příspěvek >
Pokud disponujete několika životy a máte času nazbyt, jde jistě o dobrou radu, 10.5.2007
Roundup byl vyvinut v roce 1970, a dnes už je veřejně známo, že řadu odborných studií, které dokazují "naprostou neškodnost Roundupu" firma Monstanto (objevitel a výrobce Roundupu) prostě zfixlovala. Za výroky typu "Roundup je... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 10.5.2007
S Tichou mám podobnou zkušenost - do telefonu tvrdili, že mnou požadované keře mají, při následné návštěvě jsem zjistil, že je snad nikdy neměli skladem... Tomáš
Roundup - po dopadu, 9.5.2007
Tak tak, snad před týdnem se tady řešilo, kolik metrů od studny může být kompost a tento týden už se u studny vesele stříkaj pesticidy!  To máš
Roundup ve vyšších koncentracích bere naprosto vše, 4.5.2007
Roundup je sice biodegradabilní, obavy (zejména ze zbytečného nadužívání) však jsou na místě.  Firma Monsanto, která pesticid uvedla v USA na trh, měla řadu problémů s klamavou reklamou. Tomáš
Odpuzování kun parfémem, 16.3.2007
Ten parfém vyzkouším. Tomáš
Roubování, 9.3.2007
Ještě jedna informace - belgické kameny (pravda nevypadaj moc žlutě, cena stejná ) má ve svém internetovém obchodě i Dr. Rudolf Dick - pokud nechcete nakupovat přímo v Německu, můžete přes Michala Molína, tedy pokud Vám nevadí, že si k ceně přirazí... celý příspěvek >
Roubování, 9.3.2007
Kde sehnat belgickou břidlici u nás, to nevím, ale na http://www.belgischerbrocken.com/    ji seženete určitě - nejmenší žlutý brousek za cca  14 euro (já platím za japonské kombinované kameny něco kolem 20). Tomáš
Kalifornské žížaly, 2.3.2007
Dobrý den, objednal jsem si kilo těch amerických žížal a ocenil bych nějaké praktické informace o extenzivním pěstování - že není možné překročit nějakých 40oC substrátu, to jsem pochopil. Našel jsem na netu poměrně podrobné stránky,  kde ale... celý příspěvek >
Kde zakoupit dravého roztoče?, 1.3.2007
těch možností není mnoho, díky extrémně krátké expiraci biologické ochrany  je maloobchody nevedou. na netu najdete asi 2 zdroje.  Já nakupoval u Biokontu (www.biokont.cz - objednával jsem  ale telefonicky) . Tomáš
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 27.2.2007
Ty stránky nejsou nedostupné,  lze se tam dostat pouze se zastaralým softwarem! (konktrétně explorer v 5) . Explorer "šestka" padá. Tomáš P.S. Nevíte, pokud chci žádat o odběr z potoka, potřebuji taky posudek hydrogeologa??
destilační přístroj, 20.2.2007
Vážení jednoduchou destilací metanol od etanolu neoddělíte, na to se body varu liší málo! Vylívat předek destilátu je blblost, velký přebytek etanolu působí jako protijed (kvalitní alkohol se podává jako protijed i při otravě malým množstvím... celý příspěvek >
destilační přístroj, 19.2.2007
u destilace sledujete buď teplotu (která postupně stoupá), nebo hustotu vytékajícího destilátu - takhle jsem to viděl v pálenici. První pálení končili tuším při 15% líhu v destilátu (vytékajícím). Ten metanol je dost zavádějící a je to na delší... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika