Příspěvky uživatele - 183.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozlišení květů Redhaven a Fairhaven, 12.8.2012
Zdravím, to co je v té bedně je broskvoň Catharina - cling 83, nemá chybu, ale nejde od pecky. Chuťově velice dobrá, tužší, nenamrzá. Nutno probírat, jinak to není ono.david
Topking, 12.8.2012
Zdravím, Petře, bohužel tě asi opět trochu zklamu. Valjevku mám již několik let, letos obsypaná že se úplně zohýbala, plod podobný jak říkáš na Jojo popř. Stanley, ale chuťově nevím, myslím že např. rodná je opravdu lepší. Jak píšeš, k posunu k... celý příspěvek >
Krasava, 12.8.2012
Souhlasím, taky jsem ji měl, byla to chuťovka, ale měkká. Plodila velice pěkně, a byla ranější. Tím ji nechci zatratit, ale jen se mi vylepšily chutě:-)
Nektarinka Harko, 10.8.2012
Zdravím. Po delších zkušenostech s odrůdou Harko musím konstatovat, že se opravdu musí ošetřit jako jiné nektariny, jak tvrdí p. Petr. Hlavně její velikost hodnotím ne jako střední, jak se píše v publikacích, ale malou. V zahraničí (Itálie,... celý příspěvek >
Krasava, 10.8.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, pokud by někdo měl možnost, sežente si rozhodně Fidelii. myslím že budete velice mile překvapeni. Objem pecky k dužnině, pevnost a jemná slupka nemají chybu. david
Topking, 10.8.2012
No, musím potvrdit, že s těmito německými odrůdami je to hlavně otázka licencí, protože že by byly některé skutečně tak kvalitní, nesouhlasím. Šarku řada z nich samozřejmě projevuje vcelku učebnicově (Tophit, Katinka, Tegera,Tipala).Snad to s tím... celý příspěvek >
Topking, 10.8.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, považuji ji za vcelku dobrou (asi)pološvestku, z německých soret jedna z lepších. Plodí velice dobře, možná příliš, mám ji na St Julien a na Joju, jež jsem s ní dávno přerouboval. Chuť je velmi dobrá, dužnina pevná, zelenožlutá, sladká.... celý příspěvek >
Aprimira, 10.8.2012
No nevím, mám ji doma taky a mirabelek mám už dost. Jak píše Zuzka, je to podvod, a některé školky to pravděpodobně vědí. V jisté školce jsem za to dal 200,-, takže docela drahá mirabelka. V jistých materiálech uvádí křížení Mirabelle herrenhausen x... celý příspěvek >
Šarka švestek, 4.6.2012
Zdravím, skutečně výstavní. Akorát jsem si myslel a doufal, že zrovna Jubileum může být jedna z tšch aspoň tolerantních. Je to skoro do učebnice, david
Bergeron - ožije nebo ne?, 30.4.2012
Zdravím, myslím že v pohodě vyraší, zdá se mi, že už se pohnul.
Meruňka Maďarská - mám problém, 30.4.2012
Zdravím, nechal bych to letost obrůst, normálně nasadí květy na příští rok a pokud v zimě květní pupeny nevymrznou (jako se mi z fota zdá, že se vysypaly letos), tak normálně pokvete. Docela by mne zajímalo, kdeže se onen strom nalézá- zda je to v... celý příspěvek >
Vodárna darling m 100 a vzduchový regulátor AKL, 20.4.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, co s vodárnou Darling-M-100,která spíná stále snad na vteřinu.Vzduchový regulátor nefunguje, regulační šroub jsem scela vyšrouboval a nic.Dá se celý regulátor vyměnit, dělají ho ještě někde nebo případně... celý příspěvek >
Raná z Morden, 15.4.2012
Zdravím SEO je poměrně kvalitní- průměrná chuť plodu při zachování relativní spolehlivosti sklizní- proto se na ni stále sází v Polsku, Cytrynka- Wcesna z Morden- plošší, žluté plody měkká, rovněž dost spolehlivá. Máte pravdu, že mají velkou... celý příspěvek >
Minaret, Marlen, Svatava, 15.4.2012
Po letošní zimě lze usuzovat, že zrovna ony pinkoty, silvercoty a jiné americké novinky asi nebudou patřit k těm nejvíce mrazoudolným. Určitou výjimkou se ukazuje Orangered. S Pinkotem a Sivercotem, rovněž Tomcotem příliš nepošítám do dalších let,... celý příspěvek >
Minaret, Marlen, Svatava, 13.4.2012
Zdravím, Minaret nebyl v té době zcela rozkvetlý, tak myslím že přežil. Pozitivně překvapily Leala, Lemeda, selekce z Harlaynu, Leskora a Lejuna- všechny byly částečně nebo spíše méně rozkvetlé, ty namrzly méně, netroufnu si odhadnout nakolik, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika