Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadávání velkých plodů, 3.6.2015
Když se po odkvětu podívate na trsy hruštiček, tak vždycky nejdete nějaká slabší "nedochůdčata".Ta většinou v červnovém propadu končí na zemi. AB
Napadení révy - hálčivec?, 3.6.2015
Pokud jde o malé, lokální napadení, tak se postřikem ani moc nezabývám..Napadený list vegetuje a je funkční.Pečlivě ale omyji v předjaří dřevo Sulkou, příp.očistím kmínky od borky. AB
Motor jikov, 1.6.2015
Měl jsem Terru a má ji syn (jak dlouho ještě, to nevím). Neumývat hadicí a nenechávat motor na dešti. Jinak budete měnit zapalování.Žlutý kablík je napěťový vývod pro osvětlení při práci s návěsem.Na řidítka vede černý kablík, při ukostření se... celý příspěvek >
Choroba viniča, 1.6.2015
Opět plstnatost.Co je to za odrůdu?
Parom berie paradajky, 23.5.2015
Ve výšce 350 mnm může docházet častěji k nočním mrazíkům a také zem je dost studená.Rajčata dávám ven až po "zmrzlých" v druhé polovině května.
Křovinořez jde pouze na sytič, 14.5.2015
Neotvírá(přilepená) membrána hlavní trysky, vylil jste na zimu směs?Je dobré znát typ karburátoru a vědět o něm víc.
Choroba viniča, 14.5.2015
Jak vypadá spodní strana (rub)listu?
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 12.5.2015
Začínají se více objevovat podobné příznaky u kupovaných stromků.Možná v důsledku dlouhého "ležení",kdy se ve školce od některých starých infikují i nové.S tím hnojením v prvním roce raději opatrně...  AB
Pravokořenné stromy, 11.5.2015
Vyšší tvary nezbývá vysazovat také tam, kde : srnčí ničí nízké tvary , zvedá pletivo tak, aby mohli dílo zkázy dokončit zajíci.Vysoký strom bez žebříku neoberou ani dvounozí lapkové, těch je také dost. Spadané plody vhodných odrůd (např.pro... celý příspěvek >
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 11.5.2015
Stromy v květu přihnojuji pomocí rycích videl plným prošlápnutím a mírným výkyvem rukojeti tak, aby se zvětšil objem pro tekuté slepičince (zředěné).Několik vpichů pod obvodem koruny plně vyhovuje , hnojení se mi jeví nejméně pracné, aniž by... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 8.5.2015
Po přečtení této statě jsem v rozpacích.Zpravokořenila mně kdysi jabloň v řadě zákrsků na EM IV.Vyrostl mně vysoký pravokořenný strom s jablky stejně chutnými bez jakýchkoliv odlišností.Pokusně zakořením bujného Admirála podle p.Svobody, abych získal... celý příspěvek >
Višně na marmelády, 7.5.2015
Samosprašná Morela pozdní se mi po zkušenostech s jinými (i maďarskými) jeví jako nejvhodnější otužilou odrůdou.Plodí okamžitě, v daných podmínkách je oproti maďarským nevybíravá a netrpí tolik úžehem. Počet stromků je odvislý od podnože, dá se... celý příspěvek >
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 6.5.2015
Zředěný, neprokvašený cukr destilujete?
Choroba viniča, 6.5.2015
Plstnatost -stříkl jste sírou před rašením pupenů?
Slimáci, 3.5.2015
Vrátil jsem se k pařeništnímu pěstování salátu a kedlubnů po čtyřiceti letech.Odpudiví slimáci se mi vysmívají.Jejich množství a drzost překypuje.Kde není co, tam   se nedaří. A slimáci mě o tom předsvědčili.  Opouštím loď.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika