Příspěvky uživatele - 185.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blumy - Black Amber & Kuban Delight, 29.3.2013
Teoreticky by se mneli opylit navzajem.Jako dobry opylovac pro asijske svestky se uvadi Santa Rosa.U techto novinek na nasem trhu zaostava aspon strucny popis danych odrud a to je chyba.Takze hledat a hledat na netu a nebo pockat co praxe ukaze.Take... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 29.3.2013
Jeste bych doplnil, ze do roku 2007 na Novem Zelandu sli take pouze selektivnim vyberem.Bohuzel nedosahli na takovou kvalitu plodu, aby to mnelo komercni uspech.Barva plodu byla v poradku, ale chut byla oznacovana jen jako dobra. Tady mate odkaz... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 29.3.2013
Pan P mne pochopil.Pan Vyslouzil ne.Abych pravdu rekl, cekal jsem jeho odpoved v tomto zneni.Nejsem odbornik, ale amater sadar a pokud se chci neco dozvedet, tak proste hledam a zjistuji k danemu tematu co nejpodrobnejsi a pokud mozno objektivni... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 29.3.2013
Taky jsem si ji poridil..ne ze bych ji chtel, ale rodina zadonila, tak jsem jim vysel vstric.Mam ji na MM 106.V Anglii ji hodnoti prumerne.Hodici se na ekologicke pestovani.Vysoka odolnost proti strupovitosti a padli.Chut plodu s nadechem jahod, ale... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 25.3.2013
Tak u nas taky v klidu..ze soboty na nedeli -17,dny pred tim -15...ted se oteplilo na prijemnych -6....uvazuji, ze uz napustim vodu do bazenu a vytahnu opalovaci lehatka.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 21.3.2013
Chlapi hodte tu citaci a pokracujte na konci tematu, kdo se tady ma v tom vyznat.Nacpete rok 2013 mezi rok 2012.Dik
Aku marhulu - odolnu proti monilioze a chutnu?, 19.3.2013
Zvolil jsem spatnou podnoz... nechal jsem si poslat merunky, ktere se muzou hodit do okrajovych oblasti, ale mame zde jilovite tezke, vlhke pudy a ja si nechal tyto merunky poslat na merunkovem semenaci.Mnel jsem volit Krymsk a nebo St, Julien...... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 15.3.2013
To mate pravdu, ze Plumcot je US ochranna znamka.U teto odrudy jsem to vzal vseobecne, ze se teda jedna o krizence merunky a svestky.Bohuzel o jake to jsem nikde nezjistil.Mnelo by to teda byt padesat na padesat.Kazdopadne co se tyce dreva, tak... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 15.3.2013
Opylovac pro Daplle bude Melitopolski nebo Angeleno... pokud ani jeden nebude vyhovovat, tak mam smulu.Jedine, ze bych pro tutovku jeste vyzkousel nejaky divoky myrobalan.Superior ani Afaska tento rok jeste nepokvetou.
Daple dandy pěstování, 15.3.2013
Pane Bakes omlouvam se Vam, ale nejak mi tady toto tema uniklo.Podnoz je bohuzel pro mne... merunkovy semenac.Takze, tak jak nedavam dlouhou zivotnost merunkam na ktere jsem si je poridil, tak stejny stav je na Melitopolskim.Bohuzel byla to z me... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 15.3.2013
Pane Rosto Slaviku jake mate zkusenosti s podnozema pod merunku v nasi oblasti a jake odrudy se Vam dari pestovat? Mam merunky prvnim rokem na semenacich... coz byla chyba, ale doufam, ze nejaky rok vydrzi.Letos budou i kvest, tak necham i nejaky ten... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 14.3.2013
Tak u nas taky -5,ale tulipany jsou zmrzle... dostali krasne tmavozeleny nadech... narcisy maji prozatim stale barvu prirozenou, stejne tak snezenky.Krokusy uz jsou zase pod snehem, tak nevim..ale to co kvetlo je urcite zmrzle.
Aku marhulu - odolnu proti monilioze a chutnu?, 14.3.2013
Take nezapomente na vhodnou podnoz... vyvarujte se zacatecnicke chybe, kterou jsem udelal ja.
Jakou mirabelku, 14.3.2013
Jak clovek pozoruje tu prirodu kolem sebe a obcas si nekde neco precte, tak zjistuje, ze i nevedomky likviduje prirodu kolem sebe.Prikladem jsou ibisky syrske... kolik vcel pod temito krasne kvetoucimi keri zhyne.Importovane lipy v nasich sadech,... celý příspěvek >
Jakou mirabelku, 14.3.2013
Tak jdu budovat... diky pane PP za inspiraci.Neco malo jsem si nastudoval a celkem mne zaujal vyrok pana profesora Marka Winstona na přírodovědecké univerzitě, který kdesi řekl věty: „Snížení počtu včel divoce žijících a jejich nahrazení umělým... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika