Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 26.3.2012
Díky Petře za pochvalu, Tvé stránky zase inspirovali mně :)
Stavba udírny s grilem svépomocí, 22.3.2012
Ahoj Petře, jsem rád, že můj výtvor dokáže inspirovat :). Prodejna je v areálu firmy Ptáček.
Roubování melounů na tykev, 21.3.2012
A co je tedy nejvhodnější na melouny?
Roubování melounů na tykev, 21.3.2012
Dobrý den, chtěl bych zkusit letos zkusit pěstovat melouny naroubované na tykev. Slyšel jsem, že nejvhodnější je roubovat na tykev fíkolistou, ale jsem nesehnal semena, tak jsem koupil tykev obecnou keříčkovou. Dájí se roubovat melouny i na tuto... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 20.3.2012
To máte pravdu.
Nejchutnější rajčata, 20.3.2012
Sám taky samosebou pěstuji ze semen, dotaz byl však na něco jiného, a to "jestli vysévat v půli května". A to si myslím je už opravdu pozdě.
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 20.3.2012
U nás na ostravsku je taky jasno, 70% květných pupenů je v háji, nejhůře dopadl Pincot a Veecot (tam zůstalo na velikém stromě tak 10% květů), nejlépe dopadl Bergeron. Veecot mi ale každý rok shazoval hodně centimetrových plůdku, třeba si to letos... celý příspěvek >
Pro travní sekačku do Polska?, 19.3.2012
...a zjístíte, že Vás stejná sekačka výjde na 70% naši ceny... A není problém v Castoramě cokoli vyreklamovat. Když potřebuji jakékoliv věci do zahrady a dílny, tak jezdím pouze tam. Naši hobby prodejci (snad kromě Hornbachu) se tam můžou jet učit,... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 18.3.2012
Já jsem sehnal cihly vyřazené z třineckého Werku, byla to spíše náhoda. Každá cihla je v podstatě originál, jsou číslovány a podle těchto čísel zedníci stavěli komíny. Se zmenšujícím poloměrem komínu se měnili i cihly...
Něco mě vykusuje středový pupen na přísadě rajčat a paprik, 18.3.2012
Přehnojeno dusíkem.
Ulozenie dreva okolo pivnice, 14.3.2012 Obsahuje fotku
Dřevo mám od stěny odsazeno 5cm a v pohodě. Na stěně po odebrání dřeva zůstavají pouze pavučiny, které lze lehce odstranit metlou či vapkou.
Vertikutační hrábě, 9.3.2012
Práce s hráběmi = otročina. 100m2 je na hraně, já bych si ale i na tuto plochu vertikutátor půjčil. Hrábě bych použil pouze na detaily, kde ve s vertikutátorem nedostanu (například kolem obruby, skalky...) anebo ještě lépe vůbec...
Výsev rajčat, 9.3.2012
Je to normální, rostlinky jdou za světlem.
Domácí klobásy, 9.3.2012
Pěkně, moc pěkně popsané. Každý má svůj osvědčený recept, já jsem letos poprvé zkusil úplně nový, vlastní, bez papriky. Maso pouze vepřové plecko a bůček (hodně tučný, prase mělo 165 kg...). Poměr 1:1. Na 1 kg masy dávám 2 deka soli. Veškeré maso... celý příspěvek >
Kolik soli na lák na uzené?, 7.3.2012
Každému podle chuti, aneb není česnek jako česnek. Já na maso dávám podle oka, odhaduji na 30 Kg masa cca 0,5 kg česneku a chutná.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika