Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dětské pleny pod rajčata, 12.4.2010
A myslíte, že by třeba mohly i přirůst jako brambory? Mohl by to být slušný byznys.MH
Oleandr, 12.4.2010
NPK a mám ještě Mikrolu, což jsou tekuté stopové prvky. Ale jen trochu, moc je nehnojím.MH
Velikonoční kaktus - co mu je?, 12.4.2010
Speciální substráty pro jednotlivé druhy rostlin nekupuji, zdají se mi stejné a hlavně hodně lehké a hladové. Do univerzálního přimíchám kompost a kopaný písek. To se mi osvědčilo a taková zemina též dobře drží vodu, rostliny netrpí přísuškem nebo... celý příspěvek >
Velikonoční kaktus - co mu je?, 12.4.2010
Nic bych nestříhala, podle stupně poškození by to mohlo být naposledy. Vy ho asi máte v původním květináčku a tím i substrátu, že? Očistila bych kořínky a přesadila. Mohlo by to pomoci. MH
Oleandr, 12.4.2010
Na chalupě u Českého Brodu jsem oleandry už trvale umístila na zápraží na lavici. Doufám, že už byly dostatečně otužené, minulý týden bylo hodně zima. Z Ulcinu jsem si před lety přivezla žlutolososový, byla by ho moc škoda. Špatně se rozmnožuje, ale... celý příspěvek >
Lignohumát - plíseň, 12.4.2010
U nás stojí také 105 Kč, v Chrudimi na trhu 139 Kč. MH
Nejchutnější rajčata, 12.4.2010
No vidíte, nám Šejk chutná. I okolním sousedům, kterým rozdávám přebytky přísady. Ale je fakt, že jsme zkoušeli jen odrůdy běžně dostupné na trhu podle vlastností - tolerance k horšímu vodnímu režimu apod. V našich podmínkách Šejk žádá oporu pro... celý příspěvek >
Zastřihávání paprik, 12.4.2010
Vyštipuji už květ - nerozkvetlou kuličku. Jakmile začnou rostliny nakvétat, měly by jít do volné půdy, protože v kořenáčcích se špatně zajišťuje správná výživa, na kterou je paprika náročná. MH
Zastřihávání paprik, 12.4.2010
Dobrý den. Paní Aleno, mám pocit, že si pořád nerozumíme. Původní dotaz zněl na zastřihávání vršků paprik, ne vyštípnutí prvního květu. Vyštípnutí prvního květu je pro papriku prospěšné z hlediska zmohutnění rostliny a tím patřičné násady... celý příspěvek >
Uvadlé sazeničky, 9.4.2010
Dobrý den. Domnívám se, že vadnutí sadby je způsobeno přehřátím rostlinek.V tyto dny poměrně dost svítilo slunce a bez přistínění a odvětrávání sazeničkám na jižním okně není dobře, byť se v místnosti netopí. Skleníky se také stíní a větrají, natož... celý příspěvek >
Zastřihávání paprik, 5.4.2010
Dobrý den. Nerozumím větě: "pokud květ není nasazen, trvá jejich vykvetení dříve." Osobně u části paprik první květ nevyštipuji, nechám plod růst i na úkor dalšího kvetení pro dřívější konzumaci. U zbytku, ať ve foliáku nebo volně na záhoně, květ... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 1.4.2010
Dobrý den. Milá paní Jiřino, problém s hnitím okurek nemám, ale také se domnívám, že se jedná o infekci ze substrátu.S tím mám naopak zkušenosti bohaté. Ať už se jednalo vlastní převařený substrát, tam to byla vůbec katastrofa, nebo kupovaný. Zvykla... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 29.3.2010
Zdravím, dobrý den. Já odřezávám vršek tykve asi šestý den, podle toho, jak se mi jeví první pravý list, zdali narůstá. Na okurku se mi osvědčilo nespěchat - víc jak za dva týdny poté. Letos jsem řezala kořen, když měl třetí pravý list průměr 5 cm.... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 24.3.2010
Také mi to tak připadá. A podle toho, jak má sazenice " zababrané" mu jistě i dobře porostou. Na druhou stranu musíte uznat, že ten prsten se např. k motyce velmi hodí.MH
Brambory bez natě, 24.3.2010
A proč? Po omytí je necháme uschnout, pár dní před uložením do sklepa vydýchat. O víkendu, když jsem si brambory nabírala k převozu domů, hlízy zářily jako čerstvě vykopané. A představa, že je špinavé ze sklepa nosím do čisté kuchyně, se mi nějak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika