Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První vlastní výsev rajčat, 21.3.2010
Jsem přesvědčena, že není třeba užívat vulgarismů k prosazení vlastního názoru. Zde přece sdělujeme svoje zkušenosti na daná témata. Když jsem ještě žila u rodičů, sázeli jsme na pole kořeninovou papriku na mletí po dvou rostlinách a tento zvyk... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 21.3.2010
Dobrý večer.Videa jsou velice zajímavá a inspirující, ale už se v nich pomalu začínám ztrácet.Hlavně mi ukrajují večery a noci, protože přes den se musím věnovat i jiným činnostem, nejen sedět u PC. Ale zkusila jsem např. prasknout slupku jádra tykví... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 18.3.2010
Já určitě ne, tenkrát jsem o plastových tyčinkách ani neslyšela.MH
Roubování melounů a okurek, 18.3.2010
Doplňuji, že tento postup byl uveden v nějakém časopise pro zahrádkáře před mnoha lety.Už jsem je zlikvidovala, takže nemohu přesně napsat jméno a číslo.MH
Roubování melounů a okurek, 18.3.2010
Kdysi jsem takto roubovat zkoušela, ale byla to neskutečná piplačka, protože jsem měla rostlinky ze substrátu a špatně se s nimi manipulovalo. Myslela jsem, že se nechytil roub ani jeden, manžel tvrdí, že v jednom případě jsem úspěšná byla.Od té doby... celý příspěvek >
Lignohumát, 17.3.2010
Ano, pane doktore Vysloužile, ta moje babička ještě k tomu říkávala:" Co jeden hloupý koupí, ani deset chytrých neprodá."Ale rozhodně nechci nikoho urazit.Také jsem lignohumát sháněla.Srdečně MH
Odstranění strarého bezu, 17.3.2010
Co je to bez? Černý bez je rozšířená listnatá křovina s poměrně širokým využitím ve farmacii, léčitelství... Jestli se ptáte na toto. Kácení stromů je kapitola jiná, já jsem jen uvedla, jak jsme se obrůstajících mohutných kořenů zbavili tam, kde... celý příspěvek >
Odstranění strarého bezu, 17.3.2010
Dobrý den. Já jsem zlikvidovala černý bez poléváním rašících kořenů horkou vodou. Stejně tak houští po zlatici.Jakmile zbytky začaly obrážet, polila jsem je horkou vodou. Během velmi krátké doby se interval obrostu prodlužoval, až kořeny neobrostly... celý příspěvek >
Odrůdy melounu vodního, 14.3.2010
Myslím, že byste mohl být spokojen.Rodiče tímto způsobem získali první osivo a pořád jsou melouny nádherné.Pěstují je na záhumence, bohužel jsem loni nezvládla celý porost vyfotit.Bez mimořádné péče melouny 12-17 kg!! Je pravda, že pole je v bývalé... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 14.3.2010
Pane Mirku, Vy vážně usilujete o mé zdraví... Naštěstí budou brzy Velikonoce, protože závist patří do sedmera hlavních hříchů..Srdečně zdravím.MH
Pěstování ředkviček, 11.3.2010
Nic si z toho, že se Vám posmívají, nedělejte.Pocházím z JM a v naší dědině se v nářeční mluvě "řepa, mrkva, cibula, petrželé aj ředkvičky saďá".Seje se jen obilí.Srdečně zdravím.MH
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 5.3.2010
Zapalte tam ještě, jestli máte, hřbitovní kelímky- pro jistotu 2, které hoří 24 hod. Nám se osvědčují.Hlásí mráz velký, radši bych neriskovala.MH
Sousedka klepna, 5.3.2010
Přesto ji máme všichni, nebo alespoň všichni, rádi.Ani si nedovedu představit, že by ji někdo odstrkoval proto, že je, jaká je. Manžel ji pochválí, že je jako rádio, všichni se zasmějeme a je to.MH
Sousedka klepna, 5.3.2010
Vlákno bylo založeno tak dávno, že jsem na něj už nechtěla ani reagovat.Tím spíš, že zodpovědět dotaz neumím. Zato mám zkušenost.My mezi sebou žádné ploty nemáme, vycházíme spolu výborně, pomáháme si, radíme se, vzájemně si otvíráme foliáky a... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 5.3.2010
U Chrudimi to také není na plavky.Jinak celý týden truchlím nad zdevastovanými kanadskými borůvkami od zajíce.Sousedi okolo mají velice okousané stromky. Podle pozůstatků tam byl /nebo byli/ dlouho, asi díra v plotě.Ten už volal po novém pletivu pár... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika