Příspěvky uživatele - 82.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ontario a Wagenerovo, 30.1.2010
Ontario je bezesporu zajímavé jablko, ale podobně jako pan Vysloužil, jsem ho před lety nahradil Jonalordem. Je ale dosti citlivé na namrznutí ve dřevě.  Po kruté zimě v roce 1985 hodně stromů této odrůdy u nás a v okolí odešlo (jsem z... celý příspěvek >
Ontario a Wagenerovo, 29.1.2010
Kdysi jsem byl přítomen na schůzi zahrádkářů a jeden můj známý tam přinesl na ukázku několik jablek Ontaria. Byly červené a většina z nás mu říkala, aby si nedělal legraci, že to jsou červené Boskopy. Teprve po ochutnání jsme uvěřili, že to jsou... celý příspěvek >
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 25.1.2010
Díky za informace.  O těhlech nových holovouských odrůdách se člověk prakticky dozví až u nich v Holovousích. Až tam pojedu pro rouby, budu se muset více poinformovat. Zdravím!
Staré odrůdy, 24.1.2010
V Holovousích nabízejí vylepšené Panenské  (kříženec s Jonatanem).  Má slabší růst a prý i lepší chuť. Jinak nejsem zastáncem pěstování starých odrůd pro jejich konzumaci v domácnosti. Jako malý kluk jsem si jich užil až až, protože nic... celý příspěvek >
Založení a oplocení sadu na orné půdě, 22.1.2010
Informujte se na pozemkovém úřadě, případně pokud budete požadovat dotace - tak na zemědělské agentuře ve vašem okresním městě.
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 22.1.2010
Díky. Tu degustaci v Hořicích už jsem také zjistil. Andera je kříženec Angoldu, ale dále nevím s čím - to jsem už zapomněl. Ještě jsem se chtěl zeptat na Silviu - tu mi zatím neprodali, jestli to je zimní nebo podzimní odrůda, pokud to víte, sdělte... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika