Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pár rad k pěstování kaktusů, 12.2.2011
Mm, teď jsem koukla na fotku, tam polystyrén dát nepůjde, ale nevadí, nejsou nad radiátorem. Jen ty krajní šoupněte víc doprostřed, v koutech by měly málo světla. Kaktus potřebuje "vidět co největší část oblohy"... (až na výjimky). ... celý příspěvek >
Prosím o pár rad k pěstování kaktusů, 12.2.2011
1) Hlavně od poloviny září do poloviny května nezalévat!!! 2) Pokud můžete, bylo by dobré dát zespodu pod parapet polystyrénovou desku, aby se květináčky nepřehřívaly. A teď tak zhruba : kaktusy potřebují zalévat důkladně, ale ve větších... celý příspěvek >
Okrasná vrba, 12.2.2011
Zjara uříznout silnější proutek, strčit do země a zalévat. Vždyť je to vrba. Ale pozor, dorůstá několik metrů!           Lída
Vzlínání vody z jezírka přes okraj skrz rohož, 11.2.2011
Na tomhle principu jsem si kolem plastového minijezírka udělala mokřinku, použila jsem geotextilii, kterou jsem z vody vyvedla ven a zapustila do země a vytvarovala do jakési vaničky, pod ni jsem ještě dala vrstvu oblázků jako drenáž. Mám jezírko... celý příspěvek >
Zničení trvalky, 11.2.2011
Dejte bratrovi k dispozici větší záhon, ať si sází tam. V podobném případě u nás se to osvědčilo. Ten záhon vypadal hrozně, ale dotyčný si tam kytičky stěhoval tam a sem - a byl klid.
Co je to za květinu?, 10.2.2011
Tipuji spíš Dracaena deremensis.           Lída
Jak připravit půdu pro nový živý plot?, 8.2.2011
S mechanizací neporadím, ale dost podstatné je důkladně, ale opravdu důkladně zlikvidovat veškerý plevel, protože jakmile se dostane do kořenů keřů, je veškerá snaha se ho zbavit marná...
Předpěstované brambory bez mandelinky, 8.2.2011
Nevím, to předpěstovávání se mi nějak nezdá. Když si uvědomím, jak rychle brambory rostou, tak by to musely být pořádné květináče - a navíc myslím, že by se přesazováním podtrhnul růst právě v období začátku tvorby hlíz a v největším růstu. Pokud... celý příspěvek >
Předpěstované brambory bez mandelinky, 8.2.2011
Z pěti kg sadby mívám tak 50-70kg brambor.     Lída
Co je to za rostlinu?, 8.2.2011
Počkejte s tím stříháním, někdy jen opadají hnědé listy a bobkovišeň znovu obrazí. A pozor, je dost jedovatá.           Lída
Čím naimpregnovat stará kola od povozu?, 7.2.2011
Moje zkušenosti s některými jmenovanými prostředky jsou následující : rošt na koupání (když byla dcera malá) byl 3x napuštěn fermeží a přetřen lodním lakem. Po cca 5ti letech v mokru při dětském koupání byl nedotčen a jako nový, teď už stojí v... celý příspěvek >
Štěpařský vosk ztuhl, 7.2.2011
Dtto -vodní lázeň - a pokud ho máte v papírové krabičce jako já, tak vzít přes noc domů do pokojové teploty.           Lída
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 7.2.2011
Angrešt jsem stříhala předvčerem, rybíz bych chtěla dnes, pokud se neutopím v blátě . Lída
Zatretie ran po reze, 6.2.2011
Ideální je stromový balzám, obsahuje i látky proti houbovým chorobám. Latex se používá také, i štěpařský vosk.           Lída
Letní průsvitné - řez, 6.2.2011
Dřív se propagoval zimní řez (cca únor), teď se spíš řeže koncem března.  Zřejmě to souvisí i s postřiky, dříve se postřik Arborolem nebo Nitrosanem dělal koncem zimy, teď se Oleo -přípravky stříká až přirašení, takže není potřeba s řezem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika