Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výber správneho kra, 14.8.2009
Kanadská borůvka.
Likvidace okurkovych a rajcatovych listu napadenych plisni, 14.8.2009
Šup s tím na kompost. Martin
Dlažba před zahradním domkem, 13.8.2009
Pěkný, pravdivý a zároveň smutný...
Dlažba před zahradním domkem, 13.8.2009
A ideálně jako anonymní tazatel, případně pan "Novák"...
Stříhání habrů, 11.8.2009
Ničeho nebojte, habr je opravdu nenáročná rostlina a jílovitá půda mu spíše vyhovuje. První rok nejsou přírustky nikterak veliké, ale on se v příštím roce krásně rozjede... Na jaře bych normálně prohodil ke kořenům Cererit, mulčovací fólii bych... celý příspěvek >
Jak zastříhavat brokvoně?, 11.8.2009
Kupte si knihu, nebo poproste souseda. Právě broskve mají pro střih určitá specifika. Martin
Špendlíky - kolik cukru do kvasu?, 4.8.2009
Pokud budete špendlíky sbírat dozrálé, tak budou sladké. Pocit kyselosti neznamená, že ovoce má malé množstvím cukru. Například "sladké" třešně nejsou tak sladké, jak kyselá dozrálá jablka. Já bych cukr nepřidával žádný. Martin
Kvalita dešťové vody ze střechy s asfalt. bobrovkami, 4.8.2009
Dobrý den, osobně bych to neřešil a vodu normálně používal. Myslím, že asfaltový šindel s vodou nikterak nereaguje. Martin
Stavba malého sklípku, 26.7.2009
Já bych doporučil zkruž. A pravdou je, že Vámi navrhované rozměry jsou tak na jeden sud piva... Martin
Kanadská borůvka, 25.7.2009
Borůvky mají rády vlhko od kořenů, eternit bych ale nahradil folií, z které bych vytvořil "vanu". Borůvky koření relativně plýtce. Eternit patří na skládku nebezpečného odpadu, nikoli do záhonu... Martin
Mšice na paprikách, 14.7.2009
Zaručený prostředek je Pirimor. Je nově v prodeji a mě zabral na 1. Martin
Nitěnky ve studni, 10.7.2009
Při pohledu na nítěnky se Vám vlastně ani nedivím ... Že by tady nikdo neporadil, čím by to mohlo být? Martin
Nitěnky ve studni, 9.7.2009
To je zajímavé, mě vůbec nenapadá, co by tam dělali. Vždy jsem si myslel, že nítěnky k životu potřebují znečištěnou vodu (např. odpad z jatek, "říčky" v lesích ze septiku...). Martin
Slimáci, 9.7.2009
A to stříkáte slimáky, nebo trávu a záhony, po kterých se můžou pohybovat? Martin
Zelene prace, 9.7.2009
My zakracujeme ve výšce cca 2m, kolem hroznů pouze protrháváme lístky, aby nebyly hrozny stíněny. Můžeme si to dovolit, jelikož máme pouze několik hlav . Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika