Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy přesadit broskvoň, 24.11.2009
Ono je to podobné jako s vinaři... Nejlepší stromek je prodaný stromek... Sám doporučuji jarní výsatbu, ale pokud se o stromek postarále (zálivka), tak určtitě přežije.  Meruňkový semenáč je určitě vhodný do Vašich podmínek. Martin
Zbylé švestky na stromě, 24.11.2009
Nic mě nenapadá... Martin
Uzený kapr, 22.11.2009
Zajímavý recepis, stojí za vyzkoušení. Jak ty půlky věšíte do udírny? Martin
Drevo na údenie, 22.11.2009
Já používám buk, olši a ovocné stromy a kůru taky neřeším... Holt, asi nejsme takoví labužníci . Martin
Plevel, 21.11.2009
Častým sekáním kopřivu natolik "otrávíte", že sama odejde... Nepo opatrně použijte selektivní herbicid, např. Mustang. Martin
Meruňka z pecky, a co broskev?, 21.11.2009
Krásně zaplodily, mám stejné podmínky jako Vy, nejsme nahodou sousedi ? Sám mám meruňku Veecot, Bergeron, Darina a Pincot. Plodily krásně první dvě, nicméně Bergeron mi letos odešla na spálu. Martin
Zakopání plastových nádrží na vodu, 19.11.2009
Zakopat do země to půjde, ale je třeba ctít fyzikální zákony. Pokud to pouze zahrabete do země, tak spodní voda dříve nebo později poloprázdnou nádobu nadzvedne, případně zdeformuje boky. Takže dolů do jámy osadit drenáž, kterou stáhnout nejlépe do... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 17.11.2009
Doporučuji pořídit si ještě hrušeň, třeba dicolor. Aromatická zimní odrůda. Martin
Chci se napást na zahradě, 17.11.2009
Bohužel nemá. Martin
Kalvados ako na to?, 16.11.2009
Co člověk to názor. Mám odskoušené, že lepší je nechat prokvasit podrcený máč. Nejde jen o výtěžnost, ale také o výsledné aroma. Nesmí ale dojít k rozdrcení většího množství jadérek, proto je velmi důležité použít vhodný drtič jablek. Martin
Drevo na údenie, 16.11.2009
Asi na tomto vláknu nenajdete nikoho, kdo by udil na olivovníku. Letos v Chorvatsku jsme připravovali ryby na olivovém dřevě a byly opravdu veeeelmi povedené. Kouř nezapáchal, tak z toho vyvozuji, že udit by na olivovníku šlo. Až vyzkoušíte, tak... celý příspěvek >
Výsadba, 15.11.2009
Přesně tak, dotaz byl položen bez bližšího uvedení druhu a podnože, tudiž odpověď nemohla být brána vážně...  Martin
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
Angličan je pravda při pohledu na můj pažit trochu silný pojem, uznávám, ale pěstěný trávník mám kolem domu cca 700m2, přičemž je  "lehce osázen" ovocnými dřevinami. Martin
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
Když chce mít někdo kolem domu angličana (viz. můj případ), tak samozřejme přistupuje k "invazním" druhům rostlin nemilosrdně. Když chce mít někdo záhonek s česnekem, tak zase dokážu pochopit, že na záhonu chce mít pouze... celý příspěvek >
Sklenik misto podkrovi, 10.11.2009
Myšleno to bylo asi tak, že pokud by mikroklima mělo být obdobné skleníku a konstrukce domu (půdy) by mělo být obdobná standartnímu domu, tak dřevěné konstrukce (krovy, podlaha, kleštiny) dostanou pěkně zabrat a do pěti let (obvzlášť, když dům je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika