Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 25.5.2024 Obsahuje fotku
Díky.🙂 Dnes první kapusta Předzvěst do polévky. Walter
Paprika Rodrigo, 25.5.2024
Pane Vašku, ještě jednou díky za semínka a paprika je v rozmezí 15-25 cm. Ale je to v pohodě, pěstuji jí ve skleníku a ještě jí budu přesazovat na konečné místo. Ať Vám to roste. Walter
Rajčata 2024, 24.5.2024 Obsahuje fotku
aktuálně rajčata ve skleníku. Walter
Rouby jabloně, 24.5.2024 Obsahuje fotku
Opět něco z toho, co se letos přijalo. Změnil jsem taktiku v rozmnožování a roubuji na podrůstající podnož a teprve v následujícím roce odstříhnu a s kořenovým balem přesadím jinam k zapěstování stromku. Takže než bude stromek hotový, nějakou dobu to... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.5.2024 Obsahuje fotku
Květáky začínají tvořit růžici, Pylon dělá hlávky, kedlubny už sklízíme. Walter
Paprika Rodrigo, 24.5.2024
Moc pěkné je máte, pane Vašku!
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 22.5.2024
kdy plánujete pane Mičurine zasáhnout proti obaleči?
Plevel na trávníku, 21.5.2024
Je to nejlepší způsob likvidace, když už prasetník v trávníku vadí. Potom se může posekaná trávu zkompostovat a použít při pěstování rajčat bez obav, že se rostliny po čase zdeformují účinkem zbytků herbicidu.
Je to mrazem?, 20.5.2024
Ano, takhle vypadá na plodech mrazové poškození. Je to vzhledová záležitost, na chuť a skladovatelnost to nemá vliv. Jinak u mě na stromku této odrůdy, správný název Gloster, také přežilo nejvíc plodů, zatímco na jiných stromcích nepřežilo mrazy nic.... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 20.5.2024
Miloši, nechtěl jsem vám kazit elán, když jste začátkem roku psal o úmyslu sklidit košťáloviny v skleníku dřív, než tam rozsadíte papriky. Z vlastní zkušenosti vím, že se to stihnout nedá. Proto mám papriky nasázené v skleníku někde poblíž, zatím ve... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 19.5.2024
pěkně vám to roste
Předpěstování košťálovin, 18.5.2024
Díval jsem se na to Forco a píšou, že je odolné proti vybíhání do květu. Tak proč to nezkusit. Pozitivní změna oproti starším odrůdám pek. zelí. Až budete sklízet, Miloši, nafoťte ho prosím. Jak velké narostlo a kdy jste vysadil a sklidil. Jinak já... celý příspěvek >
Kedlubna netvoří bulvy, 17.5.2024 Obsahuje fotku
Také letos pěstuji kedlubny, raný hybrid Ametyst a mám je v skleníku i na venkovním záhonu. Vysazoval jsem ve stejnou dobu, 25.3. a přestože by se dalo předpokládat, že v skleníku budou mít náskok, opak je pravdou a rostliny jsou stejně velké, ale... celý příspěvek >
Deformované listy rajčat, 17.5.2024
A prozradila byste nám ostatním, o jaký substrát a výrobce substrátu jde? Předpokládám, že jde o substrát pro výsev a množení. Taky ho kupuji a děsím se toho, že by nastal u mě okamžik, o kterém píšete.
Kedlubna netvoří bulvy, 17.5.2024
Tak ano, je to možné, ale týká se to především sadby, která je dlouhodobě v chladu, velké rostliny už chladu odolávají podstatně lépe. Někdy ovšem neudělají rostliny bulvu i z jiného důvodu, například jde o velmi rané odrůdy pěstované ve sklenících... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika