Příspěvky uživatele - mamen

Stříhání třešní, 2.8.2010
Děkuji za odpověď. Nevím jakou máme podnož, ale kupovali jsme stromek u ovocnáře s požadavkem, že nechceme něco, co by příliš vyrostlo. Ale teď jsem se dívala na jeho stránky a podnože u všech třešní má Ptačka, což zřejmě znamená Ptáčnice. No nazdar.... celý příspěvek >
Stříhání třešní, 2.8.2010
Máme na zahráce od podzimu 2008 vysazen zákrsek třešně odrůdy SAM. Letošní větvové přírůstky jsou již přes jeden metr a celkově je stromek vysoký kolem 2,5m.  Nechceme, aby byl strom moc vzrostlý, bude nám stačit, když dosáhne velikosti do 4m.... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 20.5.2010
My na zahrádce o zhruba30 m2 máme černý, červený, žlutý rybíz, jostu, bílý a červený angrešt, jahody, maliny žluté i červené, ostružiny, hrášek, koktejlová rajčata, těch máme asi 6 druhů, třešně a teď budu vysazovat brusinky a 2 druhy kiwi. Pořád,... celý příspěvek >
Jahody a květopas, 19.5.2010
Dobrý den, mám 3 třicetimetrové řádky jahod asi 4 odrůd různě, nesystematicky, zasázených. Hned z jara, sotva začala rašit poupata ze srdéčka, jsem je stříkala " Fast - M " proti Květopasu. Nyní je většina jahod plná poupat, hodně jich jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika