Příspěvky uživatele - Mičurin II

Honeycrisp, 27.2.2024
Pane Waltře v čem jsem negativni když popisuji svůj osobní dojem na Honeycricp.Prostě mě nesedí její příliš tvrdá a ostrá dužnina.Kandidátem na částečné přeroubování bylo také Cameo.Ovšem její druhá kvalitní úroda mě přesvědčila aby volba padla na... celý příspěvek >
Honeycrisp, 26.2.2024 Obsahuje fotku
Sotva jsem po čtvrt roce klepl do klávesnice hned jsem byl prolustrován. Na první našlápnutí. To nepochopíš.Včera jsem dovezl ze zahrady poslední Honeycrisp a dnes ochutnal viz příloha.Pár let prověřuji kvalitu této odrůdy a podle toho také vypadaly... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Vám taky. Mičurin II (470 m)
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Pěkně se přebíjíme pane Waltře.Začínám se v tom ztrácet.Ano ošetřuji proti houbovým chorobám a obalečům.Již jsem to tady psal nebudu to znovu rozebírat.Reziduí se nebojím ošetřuji takovými přípravky a v takovou dobu abych neměl obavu.Sazovitost taky... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Pane Waltře, Váš dotaz se kryl s psaním mého příspěvku.Takže ano roubuji.Dával jsem také včera dva rouby do Honeycrisp. Tato odrůda nesplnila mé očekávání a bude z 2/3 přeroubována. Nechci kousat do betonu ale to hlavní, postrádá ovocnou... celý příspěvek >
Andera, 26.2.2024 Obsahuje fotku
Chuť Andery mě velmi zaujala.Skvělá dužnina s velmi příjemnou ovocnou příchtí.Žádné tuctové jablko.Na Bohemii jsem měl také vzorek odrůdy Rubelit.Velmi kvalitní a platí to co o Andeře.Rozhodl jsem se z loňských letorostů naroubovat Anderu kopulací na... celý příspěvek >
Sandra (šlechtitel p.Buzrla), 26.2.2024
Byla to první úroda (ty dva plody z předloňska nebyly degustovány).Zatím zklamání.Jsou nevýrazné, nechutnají ani po Rubínu ani Topazu.Nubudu dělat závěry je to první úroda, mohla být ovlivněna průběhem počasí atd.Uvidím jak si povede v příštích... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024 Obsahuje fotku
V tuto konzumní dobu mám jasné favority.Na snímku z leva do prava Braeburn, Kanzi, Rosy Glow.Všechny tři mají vynikající šťavnatos, vysoce kvalitní křupavou dužninu a čeho si vážím nejvíc je jejích originální ovocná příchuť.Radost jít do... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023 Obsahuje fotku
Jako vždy profil mé osoby samozřejmě negativní.Nějakým obrázkem z e-shopu chcete argumentovat?Prodejce aby prodal napíše cokoli.V příloze popis z oficiálních stránek VSÚ.Ani slovo o rezistenci. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 12.11.2023
Pěknej pokus jak do debaty zatáhnout PzP.Dám ti radu.Běž do koupelny, podívej se do zrcadla, dej si facana, běž se projít a přemýšlej proč sem chodíte jako zloději.Už jste trapní.Takové přílohy dělá jenom jedna osoba.Není pochyb. Zahradě zdar -... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023
Odpověď zněla 234.Píšete šmírování a jak si mám ověřit kdo na mě vyjíždí.Zjistí se že zde opruzují bývalí členové tohoto diskuzního fora a zvláště ti co sem údajně nechodí.Spíš by vás mělo zajímat proč tito lidé mají nepočítaně adres a skrývají... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023
Tak jsem se včera na on.line opět dozvěděl že jsem odpůrcem českého šlechtění jabloní.Tento nesmyslný rozbor mého příspěvku sloužil autorovi rozboru hlavně k jeho vlastní samochvále jak je u něho běžné.Tento pán si myslí, pokud má o 30 jabloní víc... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023
Dolož, dokaž nejlépe nějakou vědeckou studií a stále dokola.Typická kominikace profláklých lidí.Této podlosti s výměnou autorského podpisu je schopen pouze 234 to je známá věc.Vím co jsem četl. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 11.11.2023
Paní Lído, omlouvám se ale dal bych ruku do ohně že tam byl Váš podpis.Zneužili nás.Někteří lidé se neštítí ničeho. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 11.11.2023
Hanba mě není IH, snažím se jen aby se lidi orientovali a nebrali doslovně tu vaši propagandu.Opět jen nálepkujete a manipulujete.Žádné rezistenci se nevysmívám je to jen váš výmysl.Sami s rezistencí manipulujete a dělá vám to neskrývanou radost když... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika