Příspěvky uživatele - Gabriela K.

Orchidea ve skle, 19.6.2010
Dobrý večer.Dostala jsem k narozeninám orchidej ve skleněné nádobě.Má kořeny jen tak volně.Prosím poradíte mi jak tuto orchidej pěstovat?S těmi v květinaích mám dobré zkušenosti, ale o téhle nic nevím Děkuji Gabi
Bobkovišen, 31.5.2010
Dobrý večer Pavle Chtěla jsem se zeptat, co pak s tou bobkovišní dělate?Nějak ji zastřihete?Mě obrazili jen spodni větvičky, jinak je keřik zatim bez listu Děkuji Gabi
15-ti lety Cykas, 27.4.2010
Dobrý den.Já vám neporadím, ale chtěla bych vám sklonit poklonuTo je fakt nádhera.To se ani nechce věřit, že něco takoveho je u nás možné vypěstovat.Jestli se mužu zeptat, jak se o nej staráte?to je fakt nááádhera! Přes léto daváte cykas ven?A kam v... celý příspěvek >
Bobkovišen, 8.4.2010
Právě to jsem se chtěla ještě zeptat, jestli můžu nechat keřík jen tak, nestříhat ho a počkat jestli neobrazí znovu.Nemám s tímto keříkem vubec žádné zkušenosti a nerada bych ho stříhala.Je asi 1.5 m vysoký a byl fakt krásný.gabi
Bobkovišen, 7.4.2010
Dobrý den, prosím o radu pro svuj keřík bobkovišeň.Má to být keř stálezelený a mrazuvzdorný.Po teto zimě, mi však všechny listy zčervenaly a keřík vypadá jako zmrzlý.Stříhat bych ho nechtěla, myslíte,že je to normální?a dá se nějak zachránit?Myslíte,... celý příspěvek >
Juka, 17.2.2010
dobrý denje to domácí.Zakoupená v květinářství.Jo a ještě bych se chtěla zeptat, mám ji seříznout?Gabi
Juka, 16.2.2010
Dobrý den, tak mám na vás zase prosbuMám asi 6 let juku.Byla krásná, ale loni jsem ji přesadila z plastového květináče do terakotového a ouha začala nějak vadnout.Je pravda, že kvetináč byl o dost větší, než ten původní... Stonky má teňounké a... celý příspěvek >
Croton, 16.2.2010
Hurá tak snad mám vyhránoLístečky přestali padat a zdá se, že vyrůstají i nějaké nové.Děkuju všem za radu Gabi
Orchidea Phalenopsis, 16.2.2010
Dobrý den, prosím o radu pro své orchidee.Mám je 2 roky, první rok krásně kvetly, nyní se mi zdá, že se růst zastavil.Mám je na okně na západ, zalévám 1 krát týdně odstátou vodou zhora a asi po hodině přebytečnou vodu vyleju.Listy jsou spíš... celý příspěvek >
Croton, 4.12.2009
děkuju vám všem Jsem vděčná za jakoukoliv radu.Ke Crotonu mám totiž srdečný vstah.Je ale zajímavé, že dřív žádnou péči nepotřeboval.Snesl i dlouhodobější sucho.To když jsem musela odjet na delší dobu.Lístečky měl pak uplně svěšené, a přesto mi asi... celý příspěvek >
Croton, 1.12.2009
Tak jsem Croton přesadila do plastového květináče, i když vím, že zrovna není vhodná doba na přesazování.Rostlinu jsem dala na světlejší místo.V bytě mám stálou teplotu 21.5C a lístečky mi pořád padají.Rostlinka už je má jen na svých vrcholech, tak... celý příspěvek >
Croton, 11.11.2009
Croton prosím vás o radu.Mám Asi 1Olet kroton.Dříve jsem bydlela ve velmi světlém činžovním domě.Před 2 lety jsem se přestěhovala do rodin.domku, který je však velmi tmavý.Kroton od te doby vadne.Z dřívější robusní olistěné rostiny, se mi stává... celý příspěvek >
Líska, 29.6.2009
Tak to se budu těšit.Mám zahrádku druhým rokem, a tak jsem sázela a sázela, většinou kytičky a okrasné keře.A tak teď chodím všechno kontrolovat každý den a myslím, že všechny ty kytičky vytahuju očima, aby byli větší Chci poděkovat i pani Hanči, za... celý příspěvek >
Líska, 25.6.2009
pane Josefe, tak to jsem ji asi přelila  Po přesazení jsem se bála, aby se chytla, tak jsem ji každý den dopřála konev vody.A kdy myslíte, že bude mít oříšky.Je asi 1.5 roku stará a 75cm vysoká.Gabi
Líska, 24.6.2009
Chtěla bych se zeptat. Dostala jsem stromeček lískového oříšku, který jsem zasázela.Bohužel některé listy začínají padat a stromeček vypadá nezdravě.Je to přesazením?A ještě by mě zajímalo, kamarád tvrdí, že lisky musí byt zasázeny dvě.Samec a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika