Příspěvky uživatele - preacher

Pěstování jehličnanů ze semen, 1.4.2011
Dobry den, ano, plne souhlasim s timto postupem. Muzeme tomu rikat treba prirozena stratifikace v domacich podminkach. Je daleko prirozenejsi nez uchovavani semen v lednicce. Hodne stesti. P. K.
Pěstování jehličnanů ze semen, 23.3.2011
Dobry den, semena je dobre vysevat priblozne v dubnu az kvetnu Osobne mam dobrou zkusenost s vysevem v 1 polovine dubna. Staci namichat dobry substrat coz je vetsinou raselina + pisek v pomeru 1:1 a udrzovat lehce vlhky. Po vzejiti muzete... celý příspěvek >
Aplikace Bofix po sekání, 13.7.2010
Urcite pred sekanim, pak necham travu o malinko vic narust abych hned neposekal i plevel a hotovo. Ta doba je urcite individualni u kazdeho travniku...
Pěstování jehličnanů ze semen, 24.3.2010
Dobry den, no vidite, jak se dilo krasne dari. Ja jsem o vikendu pohledal ty svoje semenacky na zahrade. Bylo na nich v zime vic nez 60 cm snehu. Prezily to vsechny (Pinus silvestris, Pinus nigra, Picea abies, Picea omorika, Pseudotsuga menziesii).... celý příspěvek >
Odstranění strarého bezu, 24.3.2010
Dobry den, ano, myslim, ze toto reseni je nejrychlejsi se zcela jasnym koncem pro koreny cerneho bezu. V prispevku nize pani zminovala horkou vodu. Domnivam se, ze pokud jsou koreny narostle primo u stavby neni horka voda tim... celý příspěvek >
Pinus monophylla, 20.1.2010
Dobry den, mam dojem, ze jsem zahledl tuhle borovicku v nabidce u Kastnera (bambuscentrum). Pripadne zkuste kontaktovat zahradnictvi Holata (Ledec nad Sazavou) nebo Klub pestitelu rostlin (kpr.eu). Hodne stesti. Pavel Kotik
Pěstování jehličnanů ze semen, 20.1.2010
Dobry den, dobrou zkusenost mam s pripravkem Previcur 607. Pusobi proti pudnim i listovym chorobam zpusobenych plisnemi. Je urcen pro pouziti v zelenine, okrasnych rostlinach i drevinach. Pri vysevu roztokem zalejte pudu... celý příspěvek >
Tráva zasetá 3 měsíce - kde je chyba?, 5.1.2010
Dobry den, pisete, ze mate na nekterych mistech travu, ktera roste rychleji a je pekne zelena. Pripisoval bych to spatne zemine. Myslim, ze firma, ktera zakladala travnik si s tim moc prace nedala a takhle to dopadlo. Ale verim tomu, ze se travnik... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 5.1.2010
Dobry den, ja bych nerekl, ze je neco spatne. Predne je potreba mit dobry substrat, smichat raselinu s piskem. Substrat musi byt lehce vlhky, ne mokry. Jakmile rostlinky vzejdou a maji cca 2 cm, tak prestavam zalevat a rosim. Ale pozor na plisne, ty... celý příspěvek >
Vertikulace, 5.10.2009
Preji pekny den, musim se podelit o zkusenosti s vertikutaci travniku (cca 800 m2). Jak jsem psal jiz v nekterem z prispevku, doposud jsem pouzival dratky na vyhrabavani stare travy a mechu. Mam AL-KO 32 combi care a o tomto vikendu jsem se rozhodl... celý příspěvek >
Vertikulace, 14.8.2009
Dobry den, mam travnik 3 roky, a 2 roky uz pouzivam dratky. Prave z tech nozu jsem mel na mladem travniku strach. Ted uz by to mohlo byt OK... Jen lituji, ze jsem nepriplatil a nekoupil benzinovy vertikulator, ten elektricky kabel me stve...
Vertikulace, 13.8.2009
Diky, tak ja to nekdy v zari vyzkousim... snad to nebude fungovat jako rotavator... 
Kde sehnat kameny na skalku, 13.8.2009
V Brně to máte velice jednoduché, protože podloží Brna je tvořeno Brněnským masívem tvořeným převážně granodiority, případně matabazity.. Blízké činné kamenolomy jsou v Želešicích u Brna - amfibolit zelenkavé barvy, v Dolních Kounicích -... celý příspěvek >
Vertikulace, 13.8.2009
Dobry den, mam take vertikulator AL-KO (32 VLE COMBI CARE). Zatim jsem pouzival pouze dratky na vyhrabavani travniku. Mam z tech nozu trochu strach. Nerad bych travnik nejak poskodil. Dratky funguji paradne, suchou travu a pripadny mech na jare... celý příspěvek >
Mraveniste v travniku, 29.6.2009
Mam stejny problem s mravenci. Po delsim obdobi srazek se v travniku objevi nekolik malych mravenist. Nevim co s tim, kdyz secu travnik, tak cast maraveniste "vysaju", ale neni to reseni... Diky za kazdou radu...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika