Příspěvky uživatele - ladaalb

O jakou odrudu se jedná, 19.3.2017
aha. to jsem netušila. no přemyšlíme, ale nejsme si jistí přesně kdy dozrává. Každopádně rostla ve Slatinkach (okresProstějov). dozrávala jako první napřelomu červen červenec. všude v okolí všechno zelené. dozrala vzdy narazove takze se muselo... celý příspěvek >
O jakou odrudu se jedná, 18.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pozná prosím někdo o jakou odrudu se jedná. chutově úžasné. velikosti asi jako blumy. mockrát předem děkují
Vějířovka ze semínka, 2.3.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda tu někdo máte zkušenosti s pěstování vějířovky ze semínka. Daří se? Kvete dobře? děkují mockrát
Něco na řepě, 12.11.2016
jejd to zni desne. dekuji. repu jsem vyhodila jinde to neni. jak se to stane?
Něco na řepě, 12.11.2016 Obsahuje fotku
dobrý den, nevíte prosím náhodou někdo co to vyrostlo na řepě? ve vnitř je to také červené po ulomení. děkují
Druh kaktusu a jak nařízkovat, 6.4.2016 Obsahuje fotku
dobrý den, chci přesadit a nařízkovat tento kaktus. poradíte mi prosím jaký je to druh. co jsem vyčetla tak uříznout nechat tyden schnout a pak dat na perlit, ale pak jinde čtu že na rašelinu, někde vlhkou jinde suchou a s perlitem tosamé nevím... celý příspěvek >
Doporučení odrudy, 20.9.2012
dobrý den, děkují za reakci, jsme z Olomouce a budem pravděpodobně kupovat ve školce droždín vlastně o žádné jiné školce s výběrem ani nevím. z těch všech názvů podnoží je mi špatněsmiley, vypadá to, že bud koupim strom který bude sice přes... celý příspěvek >
Doporučení odrudy, 14.9.2012
aha, tak to by mě nenapadlo.Tak domovní nee
Jakou merunku, 14.9.2012
jakou merunku mi prosím doporučíte, bydlíme v Olomouci a rádi bychom zasadili nějakou chutově dobrou merunku, ale pry se jim moc nedaří tady u nás a nebo se daří těm méně chutným.
Doporučení odrudy, 14.9.2012
dobrý den, děkují moc za reakci. co znamená "domovní", my chceme učelově pro jablka, místa máme celkem dost, ale nechcem mít zahradu plnou stromů.když jde zasadit menší strom a bude také plodit dostatečně bude to super.
Odruda švestky, 14.9.2012
dobrý den, prosím o radu jakou odrudy švestky zasadit na zahradě, které se bude dařit. Jsme z Olomouce. Ne na pálení ale ke konzumaciděkuji
Odruda hrušky, 14.9.2012
prosím o typ na odrudu hrušky, většina co má někdo na zahradě mi přijde trvdá a ne dobrá.děkují
Doporučení odrudy, 14.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chystáme se nyní zasadit na zahradě pár ovocných stromků, slyšeli jsme že existují různé čtvrtkmínky a půlkmínky, vůbec nevím co to znamená- snad velikost stromu, nechceme obrovské stromy, takže pokud je možnost zasadit něco menšího tak by... celý příspěvek >
Prosím co to je a jak s tím zatočit, 13.6.2011 Obsahuje fotku
dobrý den, založili jsme nový trávník po řádném odplevení a i ted vypichujem když vyleze pampeliška nebo pod. ale najednou se všude začal ukazovat plevel viz foto, lze snadno vytrhnout, vůbec nevím co je zač, nezmizí třeba po prvním sekání, je ho... celý příspěvek >
Znovuzaložení zahrady, 16.3.2011
jaký je prosím zhruba postup při znovuzaložení 40 let staré zahrady. dnes oráme malotraktorem a co pak? doporučují nam pak vzít na ty muldy rotavator, pak srovnat a pak válec udusat, mezitim potřebujeme vyhubit plevel pro založení nového trávniku.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika