Příspěvky uživatele - HankaT

Anturie - Co to může být?, 31.1.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám anturii 2 roky a před 3mi týdny jsem jí přesadila, protože jsem si myslela, že má malý květináč, nehnojím jí a zalívám a rosím jedou týdně.Loni na podzim začala mít na litech suché fleky, tak proto jsem jí přesadila.Používám na ní... celý příspěvek >
Orchidej má malé černé tečky - co to je?, 8.3.2009 Obsahuje fotku
Zdravím milovníky orchidejí, jen bych se chtěla zepat jestli někdo neví, co to je?Na kmínk a starých listech orchideje se mi udělali černé tečky.Nevím co to je, ale asi by to tam být nemělo.Orchidej má novou odnoš, kvete prostě jinak žádný problém... celý příspěvek >
Poradí mi někdo s dracenou?, 8.3.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, pomůže mi někdo co s tím?Koupila jsem si v obchodě dracenu a po pár týdnech co jsem jí měla doma se jí na listech začali dělat duché fleky na listech.Postříkala jsem jí roztokem na škůdce, ale nic se nezměnilo.Jinak jí udržuji stále... celý příspěvek >
Nevíte co je tohle za květinu, 1.1.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, moje mamka má květinu a neví co je to za druh.Kvete malými drobnými bílými kvítky.
nevíte co je tohle za kytku, 28.12.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo co je tohle za kytku.Moc ráda bych věděla co je zač, jak se o ní start a jestli kvete.Mám jí u okna a daří se jí tam a i se jí vytvořil nový výhonek.Předem děkuji za odpovď.
nevíte co je toto za rostlinu, 26.12.2008
Dobrý den Lído, jenom ještě dodám k původnímu textu kytku nehnojím vůbec.A chci se ještě zeptat rosit jí můžu každý den nebo jak často?A do misky zalívat jen když jí budou vadnou listy nebude to málo?A půda má být stále vlhká?Nashlednou Hanka
nevíte co je toto za rostlinu, 25.12.2008 Obsahuje fotku
Nevím si opět rady, tak prosím zase o pomoc.Nevím co mám dělat hnědnou jí konce listů až zhnědne a uschne celý list.Měla jsem jí krásnou a bohatou a kvetla mi.Suché listy jsem ostříhala, zalívám jí jednou týdně do misky i nahoru, minulý rok jsem jí... celý příspěvek >
Nevíte co je tohle za pokojovou kytku, 24.12.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc bych prosila o radu.Dostala jsem tuto kytku(má listy jako fialka a kdž se o ní zavadí tak voní),a nevím co je to za druh.pokud jí někdo zná, budu ráda o pomoc.A ještě mám s ní problém: asi poslední 2 měsíce, mi začali usichat a padat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika