Příspěvky uživatele - Imer

Hnojivo na orchideje - jde použít i na jiné, 9.4.2013
Nikdo neporadí? Mám ještě jeden dotaz... Čím nejlépe hnojit pokojové ibišky aby kvetly? Jsou pravidelně přesazovány, letněny občas ostříhány a nekvetou.
Grof it - sada k vypěstování bylinek, 23.10.2012
Takže bych chtěla po sezoně všechny varovat před koupí tohoto výrobku. Buď nevyroste vůbec nic, nebo tak slabé a nemocné rostlinky, že to jsou vyhozené peníze. Takže jako dárek někomu nedoporučuju.
Venkovní Ibišek, 22.9.2012
Máme ho na chatě již třetí rok, je to v horách a nekvete. Je stále nízký, předloni omrzly konce, tak byl ostříhán a stále žádné květy. Možná je tam drsnější podnebí(i když sousedům kousek níž kvetou). Je možné venkovní ibišek pěstovat na balkoně,... celý příspěvek >
Banánovník má výhonky, 22.9.2012
Po dovolené banánovník o kus porostl, ale spodní listy začínají hnědnout. Můžu je odstranit, nebo raději nechat až uschnou samy? Děkuji.
Banánovník má výhonky, 22.5.2012
Je možné výhonky babánovníku odlomit a zasadit? Nezničím tím mateční rostlinu? Děkuji
Je nutné po přezimování ve sklepě kaktusy přesadit?, 26.3.2012
Byly v v chladném sklepě, jsou v dobrém stavu a nevím, zda je nutné je přesazovat. Děkuji.
Grof it - sada k vypěstování bylinek, 14.3.2012
Moc Vám děkuji za odpověď. Imer
Grof it - sada k vypěstování bylinek, 11.3.2012
Mám tuto sadu bylinek k pěstování, ale bez návodu. Jak postupovat? Děkuji.
Grow it - sada bylinek, 6.3.2012
Dobrý den. Dostala jsem jako dárek tuto sadu, ale bohužel chybí návod. Nevím, jestli stačí semínka jen nasypat na přiložené tablety, nebo je třeba ještě dodat zeminu. Děkuji.
Co místo stimulátoru?, 15.2.2012
Prosím o radu, co jiného použít k zakořenění begonie.Chci zkusit zakořenit jen jeden, nebo dva listy a nechce se mi kvůli toho kupovat stimulátor. Děkuji.
Jak se zbavit malých mušek na pokojových květech?, 22.1.2012
Děkuji, vyzkouším.
Bananovnik, 21.1.2012
Jsou listy banánovníku jedlé? Viděla jsem přípravu jídla v banánových listech. Vyzkoušel to někdo?
Jak se zbavit malých mušek na pokojových květech?, 21.1.2012
Tohle téma je už dosti staré, ale také mne trápí stejný problém. Radu jsem tady zatím žádnou nenašla. Lepové desky nějak nepomáhají a o tom hypermanganu tady nemůžu nic najít. děkuji.
Co nasadit k banánovníku?, 21.1.2012
Můžete mi prosím poradit, jakou rostlinku bych mohla přidat do květináče s banánovníkem? Má představa je něco nízkého, co neroste do výšky a spíš jen pokryje povrch zeminy v květináči. Musela by mít stejné nároky na zálivku jako banánovník. Napadla... celý příspěvek >
Choroba jader orechů?, 5.12.2011
Ty skvrny nejsou na listech a ni na zelené slupce. Ořechy nejsou nijak zdeformované, jen na některých jádrech je po rozlousknutí ta černá skvrna. Je pak takový ořech poživatelný?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika