Příspěvky uživatele - Luc

Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu - letos pěstujeme poprvé okurky a rostou velmi dobře, už měly a mají i několik pěkně narostlých plodů, kvetou "jako divé", ale mnohé malé okurčičky hnědnou a vzápětí zasychají (zčernají). Viz foto, zaschlé okurčičky... celý příspěvek >
Prosba o urceni odrudy tresne, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, v ovocne aleji za mestem jsem objevila stromek s temito vytecnymi tresnemi, z mnoha odrud co tam byly jsou tyto nejlepsi, rada bych proto vedela co je to za odrudu... tresne jsou takoveho zvlastniho "smacknuteho" tvaru, maji... celý příspěvek >
Opožděné rašení angreštu, 15.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, jeden z našich angreštů letos divně vyrašil - když rašily ostatní, tak to vypadalo že je uschlý - vůbec lístečky nevyrážely. Až v době, kdy angrešty už plodily, teprve začal pomalinku rašit. Nyní je ve fázi, že má pár... celý příspěvek >
Pozná někdo tuto rostlinu?, 15.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, tato zvláštní rostlinka mi roste hojně na zahradě (Jičínsko), je dosti zvláštní - žluto-fialová... nevíte někdo, jak se rostlina jmenuje, případně, zda není léčivá? Děkuji Lucka
Zkušenosti s firmou Bakker, 15.9.2009
Já tedy nemám zkušenost s touto firmou, ale chtěla bych zde napsat jiný postřeh. Zkusila jsem párkrát koupit něco v obchodních řetězcích a byla jsem překvapena cenou i jak dobře vše vzešlo. Předloni jsem narazila v Tescu na... celý příspěvek >
Nemoc růže - pozná někdo jaká?, 15.9.2009
Ještě poznámka k obrázku - těch bílých skvrnek si nevšímejte, to jsou kapičky zaschlého postřiku. Nemoc je pouze to černé.
Nemoc růže - pozná někdo jaká?, 15.9.2009 Obsahuje fotku
obrázek
Rajčata - fleky na listech - co je to?, 12.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos zkouším poprvé pěstovat rajčata v pytlích a zatím to jde velmi dobře, ale na spodních listech se jim objevily podivné fleky, a tak bych se chtěla zeptat, co to je - možná to je plíseň ale možná taky že ne... Ty fleky jsou nejdříve... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 3.6.2009
Krtek se dá ze zahrady docela jednoduše vyhnat, a to elektronickým odpuzovačem. Prodávají ho v TV products či jak se to jmenuje, možná i jinde. Je to velice účinné zařízení. Taky jsme měli na zahrádce spoušť, i když nejsem příznivce golfových... celý příspěvek >
Velké kokony s housenkami na třešních, 3.6.2009
Dobry den, zajela jsem si za mesto na tresne a k memu udivu na mnoha stromech byly obrovske kokony (ty mensi mely tak 30 cm, vetsi i pul metru do delky), na kterych byly desitky housenek. Ty housenky (asi 8 cm dlouhe, cerne, s pasem oranzovych... celý příspěvek >
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 10.4.2009
Díky, zajímavá zkušenost s tím nemořením... jak jste to myslel s tím substrátem? Měla jsem za to, že právě ten kupovaný by měl být "čistší" než hlína na zahradě. Ale mně nic jiného stejně nezbývá protože půdu máme zoufale jílovitou, takovou... celý příspěvek >
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 9.4.2009
Jakékoli - česnek jsem ještě nepěstovala takže nevím, ale co jsem tak pochytila tak mu hrozí různé plísně, či paraziti...
Prosba o určení květiny podle fotografií, 8.4.2009
Ano, Křivatec nebo nějaký druh sasanky, je to divoce rostoucí květinka.
Narcisy a tulipány - co dělat po odkvětu?, 8.4.2009
Prosím o radu, jak naložit s cibulkami narcisů a tulipánů, které mám ve velkých květináčích a u kterých jsem květy (a částečně i listy) ořezala do vázy. Co teď s cibulkami? Přestat zalévat? Jak poznám, že se cibulky "zatáhly", jak se tu... celý příspěvek >
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 8.4.2009
Prosím o radu: Na podzim jsem koupila svazek pěkného česneku od nějakých zemědělců. Nesnědené paličky začaly na jaře divoce rašit, tak jsem stroužky zasadila do velkých květináčů. Rostou jak z vody, takže by asi bylo vhodné je přesadit na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika