Příspěvky uživatele - dudan1

Jak vylovit ryby? Pokud možno bez háčku, 25.3.2015
Dobrý den, zadejte si do internetu   VRŠ.Já jí používám a funguje.
Pstruzi, 5.2.2014
Jezírko mám velké zhruba asi jak pan Karel.Těch pstruhu bych dal maximalně 50ks tak snad to nebude moc.Tu střevličku bych sehnal i velké množství ale jak nad tím tak uvažuju tak pstruha bude třeba krmit i v zimě a to bude s rybičkami horší.Takže s... celý příspěvek >
Pstruzi, 4.2.2014
Dobrý den, moc děkuji za váš příspěvek.Zrovna se mi vaše informace hodí, na jaře chci nasadit pstruhy (siveny).Pořád mi leží v hlavě myšlenka o krmení pstruhu živou potravou.Mám na mysli že bych do jezírka nasadil Střevličku Východní nebo Ouklej... celý příspěvek >
Vrš na odchyt ryb, 13.5.2013
Dobrý den řešil jsem podobný problém jak vy a vrš nebyla to správné řešení.Nechytl jsem do ní žadného karaska jen líny.Do čeřenu jednou dvakrát a pak se ho ryby bály.Takže jsem použil rybářský bič na háček plovoucí granulku a jednoho po druhém... celý příspěvek >
Jak rozmnožit kosatec, 22.7.2012
Takže jsem po čase o něco chytřejší.Ze semínka jsem je vypěstoval, ty kosatce a začátkem června je nasadil přímo do jezírka, měli cca20cm.Takže to jde krásně prosperují už prvním rokem.
Jaké rostliny do kořenového filtru, 3.7.2012
Rákos ne, má moc agresivní kořeny.Nejlepší podle mě je kosatec.Nebylo nutné zakládat novou otázku o kořenovce je tady toho spousta.
Kořenová čistička pro jezírko, 15.6.2012
Je to sazené jen do štěrku.Je to frakce 22/40, Té je asi10cm.Pod ní je frakce 32/90 asi40cm a zbytek je frakce63/250.
Kořenová čistička pro jezírko, 28.5.2012
Je tam skřipina lesní a kosatec žlutý.Kořenovka má zhruba 300x80x80cm.A čistí jezírko 8-10 kubíku.Voda čistá, jde vidět na dno 120cm.Je to má druhá kořenovka a jede druhým rokem.První byla menší a nedostačující.
Kořenová čistička pro jezírko, 27.5.2012 Obsahuje fotku
 Posílám foto mé kořenovky brzy z jara a začatkem května, teď už je to uplná džungle.
Jak se zbavit pijavic, 30.4.2012
Lín ten vytáhne i šneka z ulity.
Žabky v jezírku, 29.4.2012
Jaký koliv dravec vám je zlikviduje.Mi ty pulce vychytají karasové a taky líni.
Jak se zbavit pijavic, 29.4.2012
Zaručeně vám pomuže lín.Sám jsem to taky tak řešil a bylo po pijavicích.
Co je to za rostlinu?, 20.3.2012
Já bych taky tipl ten žabník, ale co je to za tu plovoucí rostlinu?(v tom jezírku)
Amur, 27.2.2012
Dobrý den, mám dotaz na ty amury.To máte na chov nebo je máte okrasné(zlaté)?A nemáte problém z udržováním kvality vody, myslím s tou trávou.Amuři mě dost zajímají, prosím dejte sem nějaké další informace
Jak rozmnožit kosatec, 21.11.2011
Děkuji za radu.Ty semínka je třeba předem navlhčit nebo je mužu dát přímo do hlíny?A kdy asi, Duben?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika