Příspěvky uživatele - dudan1

Jak rozmnožit kosatec, 16.10.2011
Potřebuji poradit jak rozmnožit kosatec ze semínka.Normálně oddělením od rostlin mi to jde ale na příští rok potřebuji velké množství kosatcu, do nového jezírka a tak zvažuji jestli je to možné je vypěstovat ze semen.Jde to?Děkuji za rady.
Rozmnožení karasů, 18.9.2011 Obsahuje fotku
Ryby jsou mým celoživotním koníčkem.Pěstuju si ruzné barevné karasy ale nejvíc se mi líbí kombinace červené a modré,(foto).Největší broblém mám na podzim kdy mám ze 600ks vybrat tak 20ks do chovu.Jezírko má omezené možnosti a zbytek ryb musím dát... celý příspěvek >
Rozmnožení karasů, 12.9.2011 Obsahuje fotku
Je velmi pravděpodobné že jse vám někteří ještě vybarví.Jezírko by jste vypustit a vyčistit měla každý podzim ať vám přes zimu nezahnívají zbytky rostlin a tím by jste ohrozila samotné ryby.Já mám jezírko stejné velikosti a zhruba jednu třetinu staré... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 5.4.2011
Ne tu sem tam neměl, ale taby asi taky moc neudržela.V plechové nádrži bylo lino a na něm už folie 0.5mm.
Kořenový filtr na 15m3, 4.4.2011 Obsahuje fotku
Přidávám foto překořeněné kořenovky.Začínám stavět novou, frakce kačírku bude 22-60.Asi 2tuny snad bude lepší jak předešlá.Při likvidaci staré kořenovky jsem zjistil že kořeny rákosu se protlačili přes spoj folie a to i proti plechové nádrži.Takže... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 22.3.2011
Tím atypickým tvarem myslím třeba trojuhelník.Když koupím čtverec tak vlastně pulku vyhodím.Na víc to jezírko bude dost členité a tím pádem by přehyby byly moc viditelné a já chci jezírko používat i ke koupání takže chci lepit na místě.Na tom odkazu... celý příspěvek >
Dnes se vytřeli karasi, 20.4.2009
Prosím o radu. Karasi se vytřeli ale bohu žel mimo rostliny.Většina jiker je přímo na plachtě jezírka.Ty místa jsem přikryl plastovým pletivem.Ale i tak mám strach aby mi je ryby nesnědli.Nevíte o nějaké možnosti jak jikry odsát?Nebo jinak... celý příspěvek >
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 11.3.2009
Prosím poraď´te vhodné rostliny do kterych se dobře vytírají ryby.Měly by byt do hloubky 30cm, a méně.Měla by to byt nějaká hustě rostoucí rostlina.Chci ji pro výtěr karasu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika