Příspěvky uživatele - Amazonka

Pavučiny v trávě, 29.7.2016
Tyto pavučinky se objevují na trávnících každoročně uprostřed léta (okolo Svaté Anny) a dělají je opravdu drobní pavoučci. Postřik nic nevyřeší, pavučinky ničemu nevadí, budou se naopak během následujících 2 měsíců množit - je to příroda.
Azalka venkovni - množení, 27.7.2016
Můžete napsat, jakou jste množil azalku? Velkokvětou - keř vysoký cca 80 cm, nebo malou skalkovou (jelínkovu)? Ta malá by se dala vyzkoušet ještě nyní.
Postřik proti kornatce, 26.7.2016
Je pravda, že před postřikem jsem měla denně na trávníku hodně takových těch hromádek od dešťovek (žížal). Po postřiku hromádky na cca 4-5 týdnů zmizely a pak se postupně začaly znovu objevovat. Žížaly se pouze na čas přesunou hlouběji do zeminy,... celý příspěvek >
Postřik proti kornatce, 26.7.2016
Zdravím, také jsem loni bojovala s Kornatkou, zkoušela všechny zde uvedené chemikálie a výsledek byl mizerný. Navíc máme psy a ti plíseň vesele roznášeli po zahradě. Pak jsem na radu použila přípravek Armorex, je to biologická ochrana, stojí sice... celý příspěvek >
Host na zahradě? Potkan?, 10.5.2015
Ta díra je jen jedna pod domem, nebo je jich v zahradě víc? Podle velikosti by to mohl být také hryzec. Jinak potkan zeminu vyhazuje na povrch a zemina je jemná, dělá takovou kupičku. Hryzec ne. Nejjednodušší zbavení - na vatový tampon nastříkat co... celý příspěvek >
Převislý bambus Green Twist - Jak množit?, 28.9.2014
Množení je velmi jednoduché, stačí odstříhnout stéblo (stonek rostliny) pod kolénkem a dát do vody do skleničky. Kořínky pustí během 3-5 dnů. Mám také vyzkoušeno přezimování - rostlinu vyndat z květináče, zapustit do záhonu - na jaře buď celou... celý příspěvek >
Acer buergerianum miyasama yatsubusa - semena, 19.4.2014
Určitě bych to vyzkoušela, pokud se zadaří, bude rostlina určitě více odolná, než roubovanec.
Dipladenia - vada poupat, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, na dipladenii se mi místo poupat tvoří takovéto patvary. Jinak rostlina se zdá v dobré kondici. Poradí někdo, čím to může být?
Aku nuzky na travu, 27.3.2014
Ahoj, nyní mají v Lidlu v akci aku nůžky na trávu a keře. Já mám stejné již dva roky a nemohu si je vynachválit.
Japonsky javor usycha, 22.10.2012
Mám obavu, že se jedná o houbové onemocnění. Zadejte si do vyhledávače a pak prohlédnout knihu. Je tam problematika nemocí javorů výborně popsaná.
Přesazení buxusů, 22.10.2012
Prosím o radu s přesazením buxusů - rostliny jsou vysoké cca 80 cm, nyní velmi hustě nasázené. Potřebuju je přesadit na jinou zahradu, kde z nich plánuju živý plot. Myslíte, že je možné to udělat ještě nyní - do konce tohoto týdne? Nyní rostou... celý příspěvek >
Odumírání - černání větviček, 18.2.2012
Prosím o radu, umírají mi rostliny, začnou jako černat, vysychat větvičky až odejde celá rostlina. Začalo to na citrusech, ibišek, benjamínek,... nyní i sukulent takzvanej "tužkovník". Postřik proti houbovým chorobám nepomohl, breberky nejsou žádné... celý příspěvek >
Odnož cykasu, 22.9.2011
To co je na fotu není rozhodně odnož cykasu, to se vám tam zatoulal plevel. Pokud cykas odnožuje, roste rovnou mini zpeřený list.
Kde a jak zasadit fíkovník, 29.8.2011
Ahoj, jsem také z Prahy a fíkovníky mám zasazeny venku i v kontejnerech :). Nevadí, když nebude u zdi, ale pokud možno by měl být co nejvíce na sluníčku a neměl by být v průvanu!! Také by se měla vysazovat již starší rostlina, aspoň čtyřletá. Pokud... celý příspěvek >
Jak na skalku?, 21.5.2011
Dobrý večer, mohu se zeptat, co to máte za kameny na té již založené skalce?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika