Příspěvky uživatele - Fuchsie

Zná někdo tuto rostlinu?, 15.4.2018
Děkuji moc, to je ono. Vůbec jsem nevěděla, že existuje, dostala jsem ji od švagrové.
Zná někdo tuto rostlinu?, 15.4.2018 Obsahuje fotku
Volám o pomoc, dostala jsem krásnou květinu, ale nikde jsem ji ještě neviděla a nevím, jak se jmenuje. Poradí někdo?
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011 Obsahuje fotku
ještě posílám foto
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
ano, to je přesně ten pravý výraz. A když jste mi napověděl, vlastně vše vyřešil, tak jsem začala hledat ve svém květinovém a světě a našla Ruellii macrantha. Jsou to květiny do zimních zahrad, potřebují hodně světla, tepla a vysokou vlhkost vzduchu,... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Vaši trpělivost obdivuji a ještě jednou moc děkuji. Až pokvete, vyfotím, aby bylo vidět, jak se jí daří. Hezký den přeje Jarka
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Všem mám moc a moc děkuji. I já jsem s myslela, že by to mohla být Fittonia nebo Hypoestes, ale mé vědomosti zase až tak daleko nesahají, ale nebyla jsem daleko od pravdy. Jen ty rody tak moc neznám. Ještě jednou velikááánské díky Zdraví všechny... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Díky kamarádko za rychlou reakci, už se mi konečně podařilo se dostat na net a mám hroznou radost. ahojky Jarka
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Pane Josefe, opravdu se vám hluboce klaním a děkuji, je to přesně ta květina, kterou mám, byť ještě malou, doma a už se moc těším, až mi tak krásně rozkvete. Budu se snažit, aby se jí u mne dobře dařilo.Srdečně zdraví Jarka ze Šumavy
Jakpak se jmenuje?, 5.9.2011
Díky za vaši námahu, myslím, že určitě na něco přijdete, pozná se chytrá hlavička... dívala jsem se na podpětovité, ale zatím marně... tak vám držím palce... Jarka
Jakpak se jmenuje?, 5.9.2011
i mě to cosi připomíná, snažila jsem se něco hledat, ale bohužel marně. Snad bude někdo vědět, necháme se překvapit. Přesto díky za snahu. Jarka
Jakpak se jmenuje?, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Posílám foto mně neznámé pokojové rostliny, sazeničky jsem dostala a nikde jsem se zatím nedočetla, o jakou se může jednat. Pomůže mi zase pan Josef? Díky
Neznámá květina, 24.8.2011
Pane Josefe, moc vám i všem ostatním, kteří se snažili mi pomoci, děkuji. Opravdu je to Euonymus fortunei Harlequin, našla jsem ho na netu a je to přesně ono. Zdraví všechny Jarka
Neznámá květina, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Kamarádka dostala tuto rostlinu a nejsme si jisté, zda jde o trvalku Euonymus nebo o jinou podobnou. Prosím o radu. Díky Jarka
Neznámá trvalka, 11.5.2011
Mnohokrát děkuji... Jarka
Neznámá trvalka, 10.5.2011
Samozřejmě jde o cibuli a ne diculi
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika