Příspěvky uživatele - kcg

Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 10.9.2012
Dobry den, nastava druhe dejstvi. Byl jsem telefonicky kontaktovan prodejcem, ktery me poprosil o zaslani nebo dovezeni krytu pro prohlidku primo u nich na prodejne pro dalsi rozhodnuti jak situaci resit dal. Poznamka na okraj: telefonoval mi... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 9.9.2012
Co to je za normalnich podminek? Ja jsem sekal jen 2x. Prvni den, zadna udalost a myslim, ze kryt byl v poradku. Druhy den jsem dostal jednim kamenem do zubu, nic se nesilo, trosku to zabolelo. Akorat jsem zaklel. Po zkonceni jsem zjistil, ze je kryt... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 7.9.2012
Jak stary je Vas stroj? Muj byl vyroben v roce 2011 (mysllim, ze na krabici bylo leto, ale nejsem si jisty). Je otazka jestli nemam kryt novejsi verze a u tech by pak mohly byt tyto problemy -- a mohl by to byt takrikajic rys vyrobku a ne vada.... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 6.9.2012
Takze reakce prodejce je pomerne striktni: Vzhledem k tomu, že ochranný kryt přichází do styku s odletujícím materiálem, nebo se může při sekání zavadit např.o vyčnívající obrubník, kámen, pařez, obsluha se může o kryt opřít, atd. nelze prasklý kryt... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 5.9.2012 Obsahuje fotku
Pane F.O. Prikladam fotografie pro Vase posouzeni jestli je praskly nebo rozsekly.
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 5.9.2012
Aha, to je zajimave, takze kdyz to nepujde na reklamaci nemam si zbytecne kupovat dalsi dva do zasoby... To je dobre vedet dopredu.
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 4.9.2012
Dobry den, koupil jsem si minuly tyden MS-4510. Po druhem seceni mi ale prasknul kryt sekaciho noze. Predpokladam, ze se na takoveto poskozeni nevztahuje zaruka a nebo ano? V pripade, ze ne, nevite nekdo cislo nahradniho dilu at si ho muzu... celý příspěvek >
Jak brousit Oregon LPX (porovnani s LP), 5.11.2009
Dobry den, to brouseni mi vrta v hlave protoze Oregon na brusku doporucuje 55 stupnu. V kazdem pripade, pri vasem objemu prace, pozorujete nejaky rozdil mezi LP a LPX brousenym na 60 stupnu? Diky! Karel
Jak brousit Oregon LPX (porovnani s LP), 5.11.2009
Uz jsem na to asi prisel. Kdyz jsem si povesil retez na prst a koukl se na rovinu horni plochy rezneho zubu, prekvapene jsem si uvedomil, ze neni vodorovna (a tedy kolma na rovinu rezu), ale ze je sklonena (rezna spicka je vys nez druha strana).... celý příspěvek >
Jak brousit Oregon LPX (porovnani s LP), 4.11.2009
Dobry den, koupil jsem si retez Oregon 21 LPX -- jsem zvedavy jak budou rezat ony slavne "modre" zuby. Jsem ale prekvapen, kdyz jsem se podival na tabulku brouseni na krabicce v zadu, tak je tam klasicka kombinace 4.8mm pilnik, 25... celý příspěvek >
Redeni benzinu s Olejem, 22.10.2009
Ano, samozrejme a proto se da rici, ze veskery vykon motoru se spotrebuje na prekonani techto ruznych fyzikalnich omezeni -- cili jak uz rekl predrecnik efektivny vystupovy vykon (ten co mate k dispozici na retezu) klesne na 0. Preji pekny den,... celý příspěvek >
Spätný náraz, 12.10.2009
Radku, diky za reakci. Jen jako poznamku k instruktaznim filmum: mam tedy jeden primo od Husqvarny, jmenuje se tusim Jak pracovat s retezovou pilou. Maji to prelozeno asi do 10-20 jazyku a je to na DVD. V kazdem pripade svete div se, ten svuj postoj... celý příspěvek >
Spätný náraz, 7.10.2009
Radku, diky za Vasi reakci. Chapu to tedy tak, ze dulezita neni cela rovina listy a tedy i leticiho retezu, ale ze dulezity je jen urcity vysek teto roviny? Tedy dopredu od listy a dozadu od zadni rukojeti? Pripadne dolu od listy as po zachytavac?... celý příspěvek >
Spätný náraz, 7.10.2009
Ach, tak to jo, to jsem se uklidnil. :-) Jinak samozrejme, ze pri odvetvovani jede pila po kmeni (pokud je dostatecne vysoko) a nebo poskakuje na pravem stehne a visi na rukach (pokud je naopak kmen nizko). Arnold nejsem prave proto jsem resil... celý příspěvek >
Spätný náraz, 7.10.2009
Jsem taky naprosty amater, ale jsou dle meho situace kdy se mimo drahu retezu nepostavite: (1) jakykoli vodorovny rez, at uz hlavni pri kaceni nebo odvetvovani vetve co couha kolmo k obloze, tady rovina behu retezu protina nohy! A (2) kratsi lista a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika