Příspěvky uživatele - buban

Pozná někdo co je tohle zač?, 15.8.2009 Obsahuje fotku
Našel jsem tuhle potvoru ve výkopu, nijak neškodí, jen mě zajímá, co je to zač
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 30.5.2009 Obsahuje fotku
Co je prosím tohle, plíseň nebo něco jiného?
Mravenci na hrušni a zkroucené listy, 17.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na naší mladé hrušni se prohánějí mravenci a všimnul jsem si, že některé listy se kroutí. Souvisí to nějak s těmi mravenci nebo se jedná o dva různé problémy? Poraďte prosím, co s tím. Díky
Dolmar PS 460 - pár otázek, 15.4.2009
" Pila nemaže při volnoběhu, proto se může stát, že velké pauzy mezi řezáním s nastartovaným motorem způsobí větší zůstatek v olej. nádržce, kdy již dojde palivo." To bude ono, řezal jsem teď metry na špalky a to tak, že pila vrčí, dávám poleno na... celý příspěvek >
Dolmar PS 460 - pár otázek, 15.4.2009
Dobrý den, mám pilu Dolmar PS460.Při řezání se se mi dělá na tlumiči výfuku černý mastný film.Přičítám to původnímu továrnímu nastavení, které je asi na bohatší směs.Vlastním ji zhruba rok, ale moc jsem toho zatím nenařezal, odhadem tak 15m3 na 30cm... celý příspěvek >
motorová řetězová pila Dolmar PS-500, 17.9.2008
Radku jste si jistý, že tahle akce byla i před rokem, kdy vznikal příspěvek na který reagujete? :-) 229.105 : benzín natural, olej nelíp ten, který doporučuje výrobce.Jakýkoli 2T olej to nebude!
Pila Dolmar 350C, 4.7.2008
Jestli jsem to dobře pochopil, šlo tu o olej HP 100,ne snad obecně o olej Dolmar, já mám podobnou zkušenost, dle návodu jsem se pídil po tomto oleji, ale prodejci na mě většinou koukali jako na blázna, co to po nich chci, většinou o tomto oleji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika