Příspěvky uživatele - janava

Co je to za keř s bílými přírůstky?, 15.6.2008
mám miniaturní zahrádku, ale mám strašně ráda kytky a chci čumět do zelenýho a ne na okolní domy. Jo a taky syn si chce někde kopat s balonem. Věřte mi, že stromy na kmínku jsou pro mě ideálním řešením. V kombinaci se zídkami a chodníkem ze starýxh... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 12.5.2008
Před týdnem jsme si také jedno minijezírko z oválného lavoru tvořili a kolem okrajů jsem naskládala placaté hnědé kameny na které jsem narazila v lese. Původně jsem měla v plánu zakoupit dlažbu z přírodního kamene a nějak to kolem jezírka naskládat,... celý příspěvek >
Ačončka, 19.4.2008
Dobrý den, a to si představte, že moje známá těch patnáct kilo rozkrájí, vyloupne semínka... nacpe do toho kulatou chilli papričku a zavaří. Někdy to taky plní mletým masem jako papriky a je to výborný. Já bych se na to ale mohla... ačokču používám... celý příspěvek >
Kolik surfinií do truhlíku?, 4.4.2008
Už jsem slyšela o tom, že Krystalon je nejlepší, jen jsem nevěděla, kdy s ním začít. Všechno jsem zaštípala, až mi těch kytiček bylo líto...:o((Děkuji Vám za vše a přeji prásný víkend.
Kolik surfinií do truhlíku?, 2.4.2008
Děkuji Vám moc. Všechno se pokusím dodržet a jsem zvědavá, jak dopadnu. To o zaštipování jsem vůbec nevěděla. Včera mi do sazeniček spadl syn a ten mi je tedy zaštípal pořádně...:o)))) Kdybych to bývala věděla, ani bych se na něj nezlobila...:o))).... celý příspěvek >
Loni na podzim vysazený trávník - a co teď, 31.3.2008
Dobrý den, loni jsme vysadili nový trávník, přes léto a na podzim jsme hnojili a sekali, byl nádherný a hustý. Teď po zimě to však už tak úžasné není. Trávník je dost řídký na spoustě míst úplně žlutý a řekla bych dost promáčený. Ani na něj nešlapu,... celý příspěvek >
Kdy sázet jiřiny?, 31.3.2008
Děkuji moc
Kdy sázet jiřiny?, 30.3.2008
Poradí mi prosím někdo, kdy mohu zasadit jiřiny do záhonu? Děkuji Jana
durman, 30.3.2008
Dobrý den, už třetím rokem pěstuji durman, ale letos se mi nejak nezdá. Listy, které zatím vyrašily se ohýbají a rulují dospodu... celý durman vypadá, jako když ho nezalejete. Má velkou nádobu, na podzim byl přesazený, zatím jsem ho ale nehnojila,... celý příspěvek >
Kolik surfinií do truhlíku?, 30.3.2008
Dobrý den, letos poprvé bych si ráda osázela truhlíky, ale protože nemám zkušenosti, potřebovala bych vědět, kolik surfinií mám zasadit do 80cm dlouhého truhlíku. A ještě bych měla jeden dotaz, mohu je dát na okna, kam svítí sluníčko dopoledne a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika