Příspěvky uživatele - palava

Jak vypadá?, 11.9.2008
Tak jsem na tom mém zaštípala konce větviček, aby se zakošatil a zesílil a zatím se mu do růstu moc nechce, nějak se zastavil, už má být zima, tak jej přenesu domů a uvidím, třeba začne růst. Ten váš vypadá, že roste dobře, snad se ten můj... celý příspěvek >
Co to je za stromek?, 11.9.2008
Děkuji všem, už jsem na to také s pomocí jedné dobré duše přišla, jsem zvědavá,  co se z něj časem vyklube, resp. jak bude vypadat. Hezký den.
Jak vypadá?, 8.8.2008
U té fotky pán psal, řezat řezat řezat, jinak vás to vytlačí z bytu.Tak se to budu snažit udržet řezáním v určité výšce a budu doufat, že tomu snad naroste sympatický baňatý kmínek. Koupím mu nějaký pěkný květináč a pokusím se z toho vytvořit... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 8.8.2008 Obsahuje fotku
Díky za radu, zase ho zakopu, chudák malej, ten se naběhá, já věděla, proč sem ty fotky dávám. Dívejte, tohle je taky jeden z nich.
Jak vypadá?, 8.8.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem si našla další informace a je to určitě ono. Včera jsem to nevydržela a povytáhla jsem stromeček z květináče. Doufám, že to přežije. Posílám foto a ještě jednou mockrát děkuji za pomoc. Hezký den, Tomanová.
Jak vypadá?, 7.8.2008
Dobrý den, nepotřebuji nutně znát úplně konkrétní druh, jsem ráda, že vím, o co jde a co to potřebuje, takhle mi to stačí. Akorát teď nevím, co s tím, protože když jej v tom květináči povytáhnu, aby byl vidět ten tlustší spodek, který bude časem asi... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 6.8.2008
Díky moc, jsem šťastná jako blecha, myslím, že to bude ono, jak budu mít chvilku, hned se podívám na internet, ale myslím že je to ono, ten kmínek byl opravdu dole do takové baňky, akorát jsem ji při přesazování zasypala, tedˇ akorát nevím, jestli... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 31.7.2008
Fotku najdete, když se podíváte v tomto oddělení o pár řádků níž u otázky "Co to je za stromek?". Bylo mi právě řečeno, že by to mohla být Coccoloba uvifera, ale to není, našla jsem tam ale právě jiný druh diversifolia - různolistý a ta má... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 29.7.2008
Zadařilo se, našla jsem to, bohužel nevypadá to jako to, co mám doma.Díky všem za snahu. L.T.
Jak vypadá?, 29.7.2008
Promiňte, asi jsem se špatně vyjádřila, když zadám ten název, tak pod ním nic nenajdu.
Jak vypadá?, 28.7.2008
Dobrý den, zkoušela jsem to právě několikrát, ale bez úspěchu. Tak teda nevím, ach jo!!
Co to je za stromek?, 28.7.2008
Dobrý den, musím říct, že fíkovník to opravdu není, ten jsem viděla a je jiný, břečťan taky ne, vím, že má dvě formy, ale tohle opravdu není. Je pravda, že je to chudák, chvilku mu trvalo, než se chytil, kořeny měl pěkné, ale listy moc ne. Taky když... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 9.7.2008
Možné to je, ale mně to nedá, budu pátrat dál, znáte to, ženská neví co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. musím někde vypátrat, co to vlastně mám. Hezký den a děkuji za snahu, Tomanová.
Jak vypadá?, 9.7.2008
Hroznovec obecný (Coccoloba unifera). Strom pěkný, větevnatý; kůra popelavá, tenká, hladká, květy drobné, bělavé, jako květ třešňový vonící. Roste v západní Indii a v Americe; kvete v lednu a únoru. Dříví červené potřebuje se k pálení a barvení.... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 9.7.2008
Já vím, to už jsem zkoušela, tam je bohužel jenom hroznovec obecný a velkokvětý.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika