Příspěvky uživatele - dabelsobul

Údržba trávníku (podzim-jaro), 17.9.2008
To už mě napadlo také, a tak na podzim když dosít, tak asi jen tak symbolicky a místa "bez trávy". Díky za názor ;)
Magnolie - pěstování a střihání, 17.9.2008
Zdravím, kdy je nejvhodnějsi strihat magnolii? Koupil jsem ji v kvetnu a okamzite zastrihnul dlouhe vyhony - ukazalo se jako dobre reseni. Ale jak strihat dal? Na podzim nebo az na jare? Nebo snad podle potreby? Je treba nejaka jina zvlastni pece,... celý příspěvek >
Střihání tůjí na podzim?, 17.9.2008
Co jsem se tu tak dočetl, tak obecně platí, že tvarování a zastřihávání jehličnatých živých plotů nepotřebuje speciální období a záleží spíše na tom, jak si uděláme čas. Já mám zatím malé tůje, vysazené na jaře 2007. Je dobré je střihat na podzim?... celý příspěvek >
Údržba trávníku (podzim-jaro), 17.9.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, rád bych zde trochu shrnul péči o trávník na podzim a na jaře. Budu rád, když se tu trochu rozpovídáte, co by kdo dělal jinak nebo jaké další "způsoby" péče o trávník doporučujete. Podzim: Koncem září trávník zvertikutuju... celý příspěvek >
Zem na vinnou révu + postřik, 3.7.2008
Zdravím, mám tři dotazy: 1. je vhodné na zem pod vinnou révu dávat mulčovací kůru? Neuškodí nějak vínu? Prý kvůli tomu může být pak plod kyselý... 2. jakou zeminu k vinné révě dát? Dá se nějaká koupit? Případně, čím přihnojovat? 3. které... celý příspěvek >
Kdy začít zalévat tůje?, 27.2.2008
- příspěvek byl samozřejmě od zakladatele tohoto tématu :)
Kdy začít zalévat tůje?, 26.2.2008
Zdravím, prosím o radu zkušenější :) Možná se to tu už někde objevilo, tak snad mě tu neukamenujete, že zakládám nové téma :) Před rokem jsem na jaře zasadil cca 70 tůjí. Na zimu jsem jim dal důkladnou zálivku (snad to tak bylo správně?). Teď se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika