Příspěvky uživatele - Jakl Jaroslav

TK, TZ, MT, Holder, 24.1.2009
Dobrý večer, jasně že sleduji tyto stránky.U nového vozíku jsem postupoval stejně jako u starého vozíku jehož foto je umístěno na této diskuzi ze dne 28.1.2008.Je to jednoduché, mi totiž nemáme soustruh či frézu jen základní nářadí, ale funguje... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 9.1.2009
motor je dvoutaktní dislový jednoválec 1D 90 TA pravděpodobně
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Ještě k vypínání přední nápravy-každá TZ4K14 vypínání na předku neměla tu co máme mi zrovna né a je to opravdu škoda, protože takový stacionární pohon se změnou rychlostí na hřídeli a hlavně směru otáčení je perfektní.Dalším problémem je žhavení na... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 14.8.2008
Dobrý den, kolik kg na nich unesete?šli by s nimi přenášet třeba balíky slámy?na co jste je používal?J.J.
TK, TZ, MT, Holder, 7.4.2008
Pane Ptáčku, velice pěkný stroj.Zaujala mě i čelní lžíce a bouda.Ani bych neřekl, že jde o TK10 vypadá úplně jinak a to pěkně.Naviják je také zajímavě vyřešen, škoda že nemám odepínatelný přední diferenciál, jinak bych si něco podobného určitě zkusil... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 31.3.2008
Kolik stojí žhavící svíčka? Vložka se dá objednat také v Prostějově?
TK, TZ, MT, Holder, 28.2.2008
V agrozetu např. v Českých Budějovicích jsem videl spoustu náhradních dílů do motoru tékáčka (píst, válec, klikovka, atd).
TK, TZ, MT, Holder, 28.2.2008
Přátelé, nějak na toto fórum zapomínáte? Zkuste prosím poslat nějaké úpravy, už jsem o to prosil, napište jaká úprava, co a z čeho je použito, foto. Já a určitě i mnoho čtenářů to ocení a možná i využijí. Moc děkuji a neházejte toto téma na druhou... celý příspěvek >
TZ-4K-14, 6.2.2008 Obsahuje fotku
Pan Franc mě požádal o umístění obrázků.Plním.
TK, TZ, MT, Holder, 6.2.2008 Obsahuje fotku
Pan Franc mě poprosil o umístění fotek.Plním.
TZ-4K-14 vypínání předního diferenciálu, 4.2.2008
Má emailová adresa je jamo12@seznam.cz Budu moc rád když napíšete bližší informace a fotky.Děkuji J.J.
TK, TZ, MT, Holder, 4.2.2008
Zkuste to na netu v inzerátech, tam bude více kusů na výběr, ale třeba se někdo ozve i tady. Jinak tam prodává ten pán ze slovenska tu maďarskou verzi, cena je 60000, ale bez motoru. J.J.
TK, TZ, MT, Holder sazeč brambor, 3.2.2008
Sazeč je opravdu povedený a velmi pěkně zpracovaný. Stíháte brambory dávat do trubky? Nestává se vám že se shrnou brambory k jedné straně brázdy? Proč zakládáte nové téma klidně a byl bych rád jste toto mohl napsat do téma TK, TZ, MT, HOLDR. Tak... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder vypínání předního diferenciálu, 3.2.2008
Ptal jsem se i na fóru T4K14 vs TZ4K14 jak složité je toto vypínání dodělat u TZ4K14 u kterého není. Na kolik potom tato úprava přijde? Můžete napsat své zkušenosti s touto úpravou? Bude pak možné měnit směr otáčení vývodového hřídele? Potřeboval... celý příspěvek >
TZ-4K-14 vypínání předního diferencilu, 3.2.2008
Chtel bych se zeptat jak složité je toto vypínání předního diferenciálu u TZ4K14 dodělat. Jaký díl je popřípadě nutno dokoupit a na kolik tato úprava vyjde? Jestli mohu poprosit o vaše zkušenosti s úpravou. Je pak možné měnit směr otáčení vývodového... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika