Příspěvky uživatele - IVONA

Pergoly, 10.10.2007 Obsahuje fotku
Postavili jsme pergolu sami, dalo to sice trochu práce a trpělivosti, ale myslím, že výsledek stojí za to. Navíc jsem viděla pergolu u známých, kteří si ji nechali postavit od firmy a nebylo to to pravé ořechové. Na výstavě na zahradě čech měli také... celý příspěvek >
růže do stromu, 10.10.2007
Koukám, že toto téma navštěvuje dost čtenářů, ale málo poradců. Mám stejný problém, také uvažuji o zasazení růže, ale pod hrušku. Vlastně je to pouze kmen, který je navíc celý obrostlý břečťanem, takže mám dvojitý problém. Doufám, že se brzy ozve... celý příspěvek >
Na podzim trávník posypat mletým vápencem?, 10.10.2007
Dobrý den, slyšela radu, že nejlepší jak se zbavit mechu v trávníku, je na podzim (říjen) celý trávník posypat mletým vápencem. Prý se upraví ph půdy a mech se přes zimu zničí. Pak se musí jenom na jaře důkladně vyhrabat suchý mech. To samé prý je... celý příspěvek >
Všem moc děkuji za rady, 24.8.2007
Velice všem děkuji za rady, na podzim zkusím pohodit zahradnický substrát a uvidíme co to udělá. Jen tak se skutečně nevzdám. Přeji krásný den a děkuji.
Plastové zatravňováky a trávník?, 12.8.2007 Obsahuje fotku
Dobrý večer všem milovníkům trávníků. Kdo z vás má zkušenosti s trávníkem v zatravňovácích?? Máme plastové zatravňováky (pod kterými je cca 5-10cm hlíny a pod ní cca 30cm kamení). Má někdo z vás zkušenosti jak nejlépe pěstovat trávník?? Trávník je... celý příspěvek >
Neví někdo, co to je za květinku?, 11.8.2007 Obsahuje fotku
Dobrý večer všem milovníkům zahrad a květinek. Prosím všechny o radu. Neví někdo z vás co to je za květinu? Je vhodná pro pěstování na zahradě nebo je to rostlinka vhodná do bytu? Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji všem!!!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika