Příspěvky uživatele - Abeles

Roubováni merunky, 12.5.2008
Po neúspěšném roubování jsem v témž roce v létě narostlé výhony úspěšně očkoval a mohu to doporučit zvláště začínajícím pěstitelům. Na roubování peckovin ztroskotalo nejedno zahrádkářské "eso" a jedním z problémů může být už uchování v zimě... celý příspěvek >
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 12.5.2008
Teď už je na všechny popsané metody pozdě, ale zbývá ještě jedna a tou by mohl být před 30 - 40 lety propagovaný Šittův řez. Vyzkoušené to ale nemám. safrataz@centrum.cz
Stolní odrůdy, 16.4.2008
Mohl by mi, prosím, někdo poskytnout informace o odrůdách Festival a Marlen? Odolnost, charakteristiku hroznů a případně další. Děkuji.
Čím obalit před zimou kmínek broskvoně?, 16.4.2008
Není to můj patent, někde jsem to už četl. Jako ochrana na podzim sázených broskvoní se mi nejlépe osvědčila papírová trubka od koberce. Správně zasazenému stromku jsem svázal větve tak, aby se do té trubky vešly. Trubka dole nemá sahat až... celý příspěvek >
Merunky do vyšších poloh, 16.4.2008
I když reaguji pozdě, přece jen. Především co je míněno vyšší polohou? Meruňky by se neměly vůbec sázet nad 350 m n.m., a tam jen do míst vyloženě chráněných před severními větry a před mrazem, nejlépe snad blízko nějaké budovy. Odrůdy pak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika