Příspěvky uživatele - walter..

Rozkvétání broskvoní, 5.4.2021 Obsahuje fotku
A už zase kvetou. Opět do mrazů. Včely se ještě snaží, ale ve větru jim to moc nejde. Walter
Rozkvétání meruněk 2021, 4.4.2021
tak u mě určitě. -3° do plného květu, ani se nebudu snažit pod meruňkou topit. Walter
Viac odrôd na jednom strome, 4.4.2021
taky bych nechal zatím všechny. Ono stejně ještě není vyhráno. Aby se na pahýl vešlo 7 roubů, musí mít podle mě nejméně 10cm v průměru. Taková rána se nezavalí jen tak, spíš vůbec. A rouby peckovin za kůru taky moc dobře nepřirůstají k dřevu. Za... celý příspěvek >
Rez tresne, 4.4.2021 Obsahuje fotku
aby byla třešeň vysoká opravdu jen do 3 metrů, musela by být použitá nejméně vzrůstná podnož P-HL-C, která roste o 80% slaběji, než třešeň ptáčnice. Dá se koupit např. v prodejně v Holovousích. Na snímku třešeň Early Korvik na zmíněné podnoži 2 roky... celý příspěvek >
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 4.4.2021 Obsahuje fotku
na postřik proti plodomorce je určitě ještě čas. Ačkoli názory na období vhodné k zásahu proti plodomorce se různí, podle mé zkušenosti je nejvhodnější okamžik, kdy jsou viditelné jednotlivé květy, ale ještě uzavřené bílými okvětními lístky, na... celý příspěvek >
Očkování / roubování broskvoní, 1.4.2021 Obsahuje fotku
rašící očko Favorita morettini III na Redhavenu. Walter
Rozkvétání meruněk 2021, 31.3.2021 Obsahuje fotku
tady u mě ve městě je už opalovačka v plavkách. I ten zlatý déšť už vyrazil, hyacinty v záhoně a na meruňce už je pěkně živo. Walter
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika